BrandnewsYol

Jaguar XF

İddialı tasarımı ile farkını hemen hissettiren Jaguar XF, rakipsiz bir tarz ile heyecan ve verimliliği bir arada sunuyor.

Hafif alüminyum mimarisi nedeniyle daha verimli ve daha düşük işletim maliyetine sahip olan Jaguar XF, emisyonu 104 g/km seviyesine kadar düşürüyor.

Hafif ön çift salıncak ve arka entegre bağlantılı süspansiyon sistemi ile üstün seviyede sürüş konforu ve hakimiyet sunan Jaguar XF, özel opsiyon seçenekleri ile lüksün merkezinde yer alıyor.

Aracın tümüyle saran konfor odaklı modern tasarımı ile bol doğal ışığı ve seçkin işçiliği, sizin için rahat bir atmosfer yaratmak üzere bir araya gelmiştir.

Diğer Jaguarlarda olduğu gibi Jaguar XF’te de InControl ve InControl Touch Pro özelliği vardır. Bu özellik sayesinde yolculuğunuz daha da eğlenceli bir hal alır.

Farklı zeminler için iki program modu arasında otomatik geçiş yapan Jaguar XF, AWD sistemine sahiptir. Bu sistem zemin nasıl olursa olsun sizi yolunuzdan alıkoymamak için en iyi şekilde çalışmaktadır. Araç bu özelliği sayesinde ideal yol tutuş ve performans dengesi sunmak için sürekli ayar yapar. Bu sistem az bakımla normalde arkadan itişin sağlandığı verimliliğin yanı sıra dört çeker dengesi de sunmaktadır.

Euro NCAP 2015 güvenlik testlerinde en yüksek derece olan 5 yıldız derecesine sahip olan Jaguar XF, kendi segmentinde en yüksek puan alan model olarak yer buldu. Araçta aynı zamanda ‘Bağımsız Acil Durum Freni’ gibi birinci sınıf güven seviyesini artıran aktif bir güvenlik sistemi de bulunmaktadır.

Jaguar XF’in toplam sahip olma maliyetini de Jaguar tarafından göz önünde bulunduruldu. İki servis arasında 34.000km veya iki yıl süre, 104g/km kadar düşük bir seviyeden başlayan CO2 emisyonu ve 4,0 litre/100km (maksimum 70,6 m/g) gibi düşük bir yakıt verimliliği ile XF sınıfının liderleri arasına girdi.
Jaguar XF’in piyasa fiyatı ise 93 bin ile 126 bin euro arasında değişiyor.

Similar Articles
Jaguar XEÇevik ve Kontrollü Bir Sürüş: Jaguar E-PACENASA'dan Uçaklar İçin Katlanabilir Kanat ÇalışmasıEmirates 36 Adet Airbus A380 Siparişi VerdiWhaletone Royal Dijital PiyanoDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles