Sanat

Jane Perkins’ten Geri Dönüşüm Sanatı

İngiliz sanatçı Jane Perkins, geri dönüşüm merkezleri, ikinci el eşya dükkanları ve hurdacılar gibi noktalardan aldığı eski oyuncaklar ya da düğmeler gibi ufak eşyaları kullanarak birbirinden güzel sanat eserleri yaratıyor. Perkins, eserlerinde, deniz kabuklarından boncuklara, eski takı ve mücevherlerden plastik çatak bıçaklara kadar birçok farklı malzeme kullanıyor.

Jane Perkins, tablolarını yaratırken kullandığı eşyaları kesinlikle boyamadığını belirtiyor. Parçaları, büyüklüklerine ve renklerine göre özenle yerleştiren sanatçı, çalışmasına başlamadan önce uzun süre uygun büyüklükteki ve renkteki parçaları bulmak için çalıştığını söylüyor.

Perkins03 Perkins04 Perkins02 Perkins01 Perkins06 Perkins05

Similar Articles
Alexander Safonov’dan Muhteşem Sualtı FotoğraflarıBen Heine’den 3 Boyutlu Kara Kalem TablolarBu Bayraklar Yenilebilen Cinsten!Luigi Benedicenti’den Lezzetli ResimlerSvetlana Belyaeva’dan Muhteşem FotoğraflarHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan EserleriŞehirlerin Sıradışı Heykelleri ve Buluşma NoktalarıLeonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul'da Sergisine Büyük İlgiU2'dan Yeni Albüm Yeni TurneGuns N' Roses Avrupa Konserleriyle Geri Dönüyor
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın