BrandnewsGayrimenkul

Jennifer Aniston’ın Beverly Hills’teki Muhteşem Evi

Friends dizisiyle gönüllere taht kuran Hollywood’un başarılı ve güzel oyuncusu Jennifer Aniston’un bir zamanlar içinde yaşadığı Beverly Hills’teki muhteşem evi, ilginç dekorasyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Aniston’un 7 yıl önce 35 milyon dolara sattığı bu malikanenin her noktasında ünlü oyuncunun ince zevki gözler önüne seriliyor.

Ünlü tasarımcı Stephen Shadley’le birlikte tasarladıkları ev için ‘gerçek bir saray’ benzetmesi hiç de yanlış olmaz. Aniston geniş alanları çok sevdiği için Shedley de dış alanları mümkün olduğunca geniş tutmuş.

Büyük kapılara hayran olan Aniston’un bu zevkini de evdeki kapılardan anlamak mümkün. ‘Zen ve ‘Bali’ konseptiyle tasarlanan evin içindeki her eşya da bu ruh yaşatılıyor. Ünlü oyuncunun evi için aldığı ilk şeyse The Murano marka beyaz avizeymiş.

Japon balıklarıyla süslü bir akvaryumu bulunan oturma odasının diğer tarafında ise Aniston’ın hayranı olduğu ünlü ressam Robert Motherwell’in ‘A Throw of Dice No.17’ adlı eseri duvarda yerini buluyor.

Büyük bir bilardo masasının göze çarptığı oyun odasının muhteşem Beverly Hills manzarası ise görülmeye değer. Jenneffer Aniston da odanın bu özelliğinden yararlanarak sık sık burada davetler vermiş. Odanın hem iç hem de dış kısmıysa zaten bu kalabalık davetler için oldukça ideal.

 

Evin mutfağında bir taş ocak ve şarap odası bulunurken, banyo ise muhteşem bir dinlenme alanı olarak tasarlanmış.

İpek bir halısı olan yatak odasında ise neredeyse yatak dışında pek fazla eşya yok.

2006 yılında 13,5 milyon dolara satın aldığı bu malikanede 5 yıl oturan Aniston, evini 2011 yılında milyoner Bill Gross’a 35 milyon dolara sattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Similar Articles
Lüks Evlerde Muhteşem Tatil FırsatıOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i OlduLüksün Simgesi: Hybris Mechanica à Grande SonnerieDeWitt Academia Endless Drive'a İlk BakışDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles