Crowns ChoiceMarka

Jennneffer Lopez’le Guess Jeans’e Gelen İlkbahar

Latin yıldız Jenneffer Lopez, Guess Jeans’in 2018 ilkbahar kreasyonunun yüzü oldu.

Daha önce Loreal Paris’in yüzü olan, bir kaç markayla iş birliği yapan ve kendi moda markası, mücevher ve parfüm koleksiyonlarını tanıtan güzel yıldız, Guess Jeans’in yüzü olarak ilk kez kameralarla buluşuyor.

Böyle ikonik ve gençlik yıllarından beri sevdiği bir markanın parçası olmaktan dolayı mutluluk ve heyecan duyduğunu belirten Lopez, Guess’in geçmiş kampanyalarında rol alan mankenlerle kıyaslandığında markanın bu yıl kendisiyle anlaşmasının bir iltifat olduğunu dile getirdi.

Guess’in kurucu ortağı Paul Marciano ise Lopez’in hayallerdeki Guess Girl olduğunu söyledi. Marciano, “Kampanya kadınların hayat tecrübesi kazandıkça daha güzel ve yetenekli hale geldiği düşüncesini temsil ediyor” dedi.

 

Kampanyanın ilk fotoğrafları da ortaya çıkmaya başladı. Fotoğrafta Lopez tüm seksiliği ve çekiciliğiyle şık bir villanın bahçesinde bir duvara oturarak tüm kıvrımlarını sergiliyor. 48 yaşındaki ünlü şarkıcı bu fotoğrafıyla adeta yaşın sadece rakam olduğunu kanıtlıyor.

Lopez’in yüzü olduğu kampanyanın fotoğrafları O’nun Las Vegas performansı ve Hollywood kariyerinden çok etkilenen fotoğraf sanatçısını Tatiana Gerusova’nın objektifinden çıktı.

Ünlü yıldızın kampanya fotoğrafları dünyadaki en parlak moda dergilerinde, markanın web sitesinde, perakende satış mağazalarında ve bilboardlarda önümüzdkei dönem sık sık karşımıza çıkacak.

Guess Jeans Lopez’den önce aralarında Amerikalı model Grace Elizabeth’in de olduğu bir çok ünlü isimle çalıştı.

Similar Articles
Calvin Klein'ın Yeni Kampanyasında Solange da Yer AlıyorBenetton İlkbahar-Yaz Koleksiyonu İçin Oliviero Toscani ile Çalışıyor2018 Fendi'ye İyi GeldiDeWitt Academia Endless Drive'a İlk BakışHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles