Okyanus

JetSurf Motorlu Sörf Tahtası

Sörf yapmayı seviyorsunuz ama istediğiniz dalgaları bir türlü bulamamaktan bıktınız mı? Artık bu sizin için bir problem olmaktan çıkıyor. JetSurf, sörf tutkunlarına denizin dalgalı olmadığı bir günde bile eğlenebilmek için güzel bir fırsat sunuyor.

Formula 1 mühendisi Martin Sula tarafından tasarlanan sörf tahtası sörf ve jet ski keyfini birleştirerek plaj eğlencesine farklı bir boyut kazandırıyor. Benzinli bir motora sahip olan JetSörf’ün iç kısmında bulunan motoru 17 beygir gücünde ve silindir hacmi 100 cc. Sörf tahtası bu motorun ürettiği güç ile su üzerinde 57 km/s hıza ulaşabiliyor ve JetSurf’ü kullanmak için herhangi bir belge gerekmiyor.

Üç farklı versiyonu bulunan JetSurf’ün fiyatları 16,000 dolardan başlıyor. 

jetsurfJetSurf-Board5JetSurf-Board6

Similar Articles
Vitters Shipyard’dan Muhteşem Bir Yelkenli: AglaiaDietrich Mateschitz’in Yeni Su OyuncağıCodecasa Hull F75’i Suya İndirdiRoy Stewart’tan 1.3 Milyon Dolarlık Sörf TahtasıOru Origami KanoPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın