Yol

Jon Olsson’un Sıra Dışı Audi RS6 Station Wagon’u

Otomobil meraklılarının, sahip olduğu birbirinden etkileyici otomobilleri ve yaratıcı ve eşsiz otomobil modifikasyonu çalışmalarıyla tanıdığı İsveçli serbest kayakçı ve Alp kayak yaraşçısı Jon Olsson, koleksiyonuna kattığı son araç olan 2014 Audi RS6 Avant’ın görsellerini paylaştı.

RS6’nın gri, siyah ve beyaz kamuflaj gövde boyası Jon Olsson’un alışılagelmiş tarzını yansıtıyor. Dünyanın en hızlı station wagon otomobili olan RS6’ya Milltek egzoz sistemi ve H&R alçaltıcı yaylar eklenmiş. Yenilenen Audi RS6 Station Wagon, 560 beygir gücüneki bi-turbo V8 motoru sayesinde 0’dan 100 km/s hıza yalnızca 3.8 saniyede ulaşabiliyor.

Audi-RS6-Station-Wagon-by-Jon-Olsson-2 Audi-RS6-Station-Wagon-by-Jon-Olsson-3 Audi-RS6-Station-Wagon-by-Jon-Olsson-4

Similar Articles
2014 Porsche 911 Targa Detroit’te Sahne AldıVolvo XC Coupe ConceptYeni Audi TT Bu Yıl Yollarda OlacakAudi Laserlight Concept CES’te Tanıtıldı2015 Ford Mustang TanıtıldıDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın