Yaşam

Karayipler’e Yolculuk: Necker Adası

Çok uzaklarda harika bir tatil istiyorsanız, unutulmaz bir düğün veya balayı organizasyonu düşünüyorsanız, su ve rüzgar sporlarına meraklıysanız, dünyanın en lüks adalarından birinde okyanus havasının ferahlığını içinize çekin!

Sosyetenin gözde tatil yerlerinden biri, Hawaii’de, İngiliz Virgin Adaları’nın incisi, Necker Adası eşsiz güzelliğiyle sizi bekliyor.

Lüks spa merkezi, pek çok spora elverişli doğal yapısı ile sonsuz sağlık ve huzur vadeden Karayipler’deki bu ada, dünyanın önde gelen zenginlerinden biri olan Richard Branson tarafından satın alındı. Branson, bu adayı aldığında 24 yaşındaydı.

Metropollerin atmosferinden tamamen uzaklaşacağınız, doğayla iç içe egzotik günler geçireceğiniz bu adadan, diğer yakın adalar ve havaalanına ulaşım için tekne ve helikopter kullanabilirsiniz.

28 kişilik kapasitesi olan ada, kiralanabilir.

 

 

Similar Articles
Taj Tashi Thimphu Hotel – BhutanHint Okyanusu'nda Bir Cennet – Mnemba AdasıTrattoria da Rosario: İstanbul'da İtalyan Yemeğinin Doğru AdresiParis'te Elit Yemeğin Adresi: "Carré des Feuillants"Open Colonna Restoran, İtalyaSu Altında Tatil İçin 10 ÖneriSquare Enix Kafe Çin’de AçılıyorRitz Carlton Kruvaziyer Sektörüne GiriyorPortekiz’de Lüks Otel Sayısı ArtıyorPaladöken’de Gece Kayakları Başladı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın