Crowns ChoiceMarka

Karl Lagerfeld Giada İle Anlaştı

Ünlü moda markası Karl Lagerfeld, denim üretimi için İtalyan üretici Giada’yla iş birliği yapma kararı aldı. Karl Lagerfeld Denim’in üretimi ve dağıtımı için yapılan lisans anlaşmasının ardından Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yeni bir koleksiyon lanse edileceği belirtildi.

Karl Lagerfeld Denim’in lansmanının markalarının geniş çaplı ürün portföyüne heyecan verici ve yüksek potansiyelli bir ekleme olduğunu ifade eden Karl Lagerfeld’in CEO’su Pier Paolo Righi, Giada’nın premium denim üretiminde lider bir üretici ve pazarlamacı olduğunu belirtti.

Righi, Giada’nın ürün detaylarına olan tutkusuna hayranlık duyduklarını dile getirdi.

Hazır giyim ürünlerini İtalya’da üreten Giana, 2004 yılından beri premium denim markası Jacob Cohen’in üretimini ve dağıtımını yapıyor.

Karl Lagerfeld Denim’in koleksiyonuna gelince…

Yırtık kot, lureks etkili jean’ler ve diğer moda kaplamalardan oluşan geniş seçeneklerin sunulacağı koleksiyonda kesimler skinnyden boyfriende ve motorcu tarza kadar çeşitler içerecek. Bu tarzları içeren yeni kadın ve erkek koleksiyonları ilk olarak 2019 ilkbaharı için lanse edilecek.

10 yıllık anlaşmanın imzalanmasıyla birlikte, artık jeanler de Karl Lagerfeld’in ana koleksiyonun bir parçasını oluşturacak.

Karl Lagerfeld’in 2018 için aldığı kararlar yalnızca bununla da sınırlı değil. Markanın ana koleksiyonu Karl Lagerfeld ve daha resmi olan Lagerfeld’in tek bir koleksiyon altında birleştirilmesine karar verildi. Bu kararın ana fikrinin, erkek koleksiyonu skalasının kadınlarınki gibi yapılandırılması ve daha doğrusal ve spor bir hale getirilmesi olduğu belirtildi. Çünkü kadın hazır giyim koleksiyonlarının iki yıl önce markanın toplam gelirinin yüzde 70’ine ulaştığı ifade edildi. Bundan erkek hazır giyimi içinde faydalanılması için bu adımın atıldığı söyleniyor.

Karl Lagerfeld’in Giana’nın dışında Marchon ile gözlük, Fossil ile saat, CWF ile junior koleksiyonu, Interparfums ile parfümler, Swarovski ile mücevher ve Overland ile ayakkabı koleksiyonları linsans anlaşmaları bulunuyor.

 

 

Similar Articles
Timberland’in Ekolojik KoleksiyonuSeksi ve Rahat Bir Tarz: Stella McCartney 2018Louis Vuitton’dan Akıllı Valiz AtılımıGizemli Romantiklerin Rüzgarı: Valantino 2018Tom Ford Yeni Koleksiyonunu New York Fashion Week'te TanıtacakDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles