AksesuarBrandnewsZaman

Kendi Swatch ‘unu Kendin Yarat

Yeni bir saat için vitrinleri geziyor, mağazalara girip çıkıyor ama bir türlü istediğiniz tarza saatini bulamıyorsanız size iyi bir haberimiz var.

Dünyanın en bilinen saat markası Swatch, ‘Swatch X You’ serisiyle kendi saatinizi kendiniz tasarlamanız için bir kiti satışa sunuyor.

Swatch’ın bu özel kutusunda bir saat için gerekli olan bütün parçalara yer veriliyor. İsteseniz farklı saat kombinasyonlarını bir arada sunan bu özel kutuyu alabilir, ya da kendiniz mağazalarda istediğiniz tarzdaki saati oluşturabilirsiniz.

Bu sevdikleriniz için de anlamlı bir hediye olacak. Eğer yeni yıl için henüz bir hediye almadıysanız bir Swacth mağazasına giderek ya da internetten online olarak hediyenizi tasarlayabilirsiniz.

Swacth’ın özel tasarımcıları tarafından tasarlanan saat kasaları, kayışlar, halkalar ve iğnelerin pek çok farklı seçenekle sunulduğu bu uygulamada saatiniz 5 basit adımla tasarlamış oluyorsunuz.

Peki kendi Swatch’unuzu tasarlamak için ne yapmanız gerekiyor?

Gent ya da New Gent olarak tasarlanan kasalardan birini seçerek tasarım işlemine başlıyorsunuz. Ardından rengarenk çizgiliden mint yeşiline kadar pek çok farklı tonda hazır olan üst ve alt kayışı seçiyorsunuz. Son olarak bir saat çerçevesi seçiyor ve tasarımı tamamlıyorsunuz. Saati kişiselleştirmek içinse ekstra figürler ekleyebiliyorsunuz. Örneğin, bir taç, doğum günü pastası, kanatlı bir kalp ya da alyans şeklindeki figürleri saatinize ekleyerek Swatch X Me saatinizi sizin için mükemmel bir hale dönüştürebiliyorsunuz.

Tasarımınızı tamamladıktan sonra saatinizin fotoğrafını #swatchxme hashtagiyle sosyal medyadan paylaşarak dünya geneline tanıtabiliyorsunuz. Böylece kendi stilinizi de gözler önüne sermiş oluyorsunuz.

Swatch’un bu enteresan tasarım hediyesini özel yılbaşı kutusuyla 430 TL’ye edinebiliyorsunuz. Böylece kaliteli bir hediyeyi üstüne bir de emek vererek sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. Sizce de hoş olmaz mı?

Similar Articles
Kalaşnikof'tan Kalem ÜretildiHavacılık Endüstrisine Bir Selam: Apollo WatchApple Watch Rekora HazırlanıyorVolvo Telefon Satar Gibi Araba SatacakMacera Severler İçin Yeni Tasarım: Toyota FT-AC Adventure SUVDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın