Okyanus

Korsanların Korkulu Rüyası: XSR Military Interceptor

XSR Military Interceptor sürat motoru dünyanın en yüksek performanslı takip ve devriye teknesi. Su üzerinde yol alan suçlulara karşı kusursuz bir silah. İngiltere’de yayın yapan ünlü gazetelerden biri olan Telegraph’a göre su üzerinde 160 km/s hıza ulaşabilen ve bu özelliği ile tüm zamanların en hızlı teknesi olan Interceptor’ın uyuşturucu kaçakçılarına ve korsanlara karşı kullanılması bekleniyor.

Sürat teknesinde .50 kalibrelik bir makineli tüfek de olmak üzere birçok güçlü silah bulunuyor. Kokpitinde şok önleyici özellikli koltukları bulunan XSR Military Interceptor uluslararası sularda da suçla mücadele edebilmesi için tam dolu deposuyla 1,000 deniz mili yol alabiliyor.

XRS-Military-Interceptor-3XRS-Military-Interceptor-4XRS-Military-Interceptor-5

Similar Articles
Zaha Hadid’den geleceğin yatı!Suyun Keyfini Çıkarın: Caillou BoatsSu Üstünde 2,000 Beygir Gücü: XSR48 PowerboatBlack Edition 360 Jet-Ski – Dünyanın En Hızlısı1950 Berlin III BMW Speedboat Açık ArtırmadaPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın