BrandnewsYol

Lamborghini Huracan LP610-4

Lamborghini Huracan LP610-4, ABD’de üretilmiştir. Coupe model olan bu otomobil dizayn bakımından siyah ve beyazın ortada buluşmuş halidir. Tekerleklerinde kırmızı renk detayları olan bu aracın dış dizaynı beyaz renk kullanılarak yapılmıştır. İç tasarımı da siyahtır.

Özenle üretilmiş olan Lamborghini Huracan LP610-4, performansıyla da oldukça başarılı olduğunu kanıtlamıştır.

Lamborghini Huracan LP610-4, eşi benzeri görülmemiş performans için yaratılmıştır. Doğal olarak aspire edilen V-10 motorunun gücü ve ivme kontrolü ile doğal bir sürüyüş keyfi yaşatmaktadır. Bu modelin tüm tekerleklerinin çekiş sistemi viteslidir. Lamborghini Huracan LP610-4, çift kavramalı şanzıman yapısına sahiptir. Yaratılmış yenilikçi bir platform olan Piattaforma Inerziale Lamborghini sistemiyle  donatılmıştır.

En yüksek performans ile maksimum konforu bu otomobil modeliyle yakalanmanız mümkündür. Sisteminde bulundurduğu yüksek teknolojisi sayesinde tüm sürüş ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bu otomobil modelinin her bir parçası, başka herhangi bir otomobil modelinde göremeyeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Araçta, çift kavramalı şanzıman ve elektronik olarak kontrol edilen dört tekerden çekiş sisteminin tüm teknolojisini görebilirsiniz. İç ve dış tasarımı spor tarzında olan bu otomobil modeli, sadece gösteriş için değil aynı zamanda sürücünün sürüş tutkusuna tanıklık etmesi için de üretilmiştir.

Her türlü yol koşulunda dayanıklı mekanizmasıyla sizi etkileyebilecek olan bu model,  tam da aradığınız araç olabilir.

 

Similar Articles
Sarının Şık Tonu: Lamborghini LP720-4 50Lamborghini Huracan LP580-2 Hakkında Bilinmesi GerekenlerAltın Kaplama Lamborghini Countach  Sokakların Rengine Bürünen Otomobil: Aston Martin V12 Vantage SYolların En Karizmatik Otomobili: Aston Martin Rapide SDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles