BrandnewsYol

Lamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  

Otomobil dergilerinde her zaman baş sayfalarda yerini alan Lamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound, sizi kusursuz sürüş deneyimi garantisiyle otomobil dünyasında daha önce görmediğiniz bir düşün tanıklığına çağırıyor.

Asfaltları yakan kırmızı rengi ve efsanevi sürüş kalitesiyle mükemmel bir uyum yakalayan, bir nevi pist canavarı olarak adlandırılan Lamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound, Lamborghini modellerinin stereotipini çiziyor. Güvenli ama iyi bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız bu modelde aradıklarınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Başlangıç olarak 399,984 dolardan satışa çıkarılan bu model 2016 yapımıdır ve orijinalinde Coupe serisine bağlı olarak tasarlanmıştır.

Aracun yeni keşfedilen becerilerinden biri de düşük hızlı manevralar sırasında dayanıklı tekerlekleriyle 1.5 dereceye kadar dönüş açısına sahip olan arka tekerlek direksiyon sistemi. Bu sistem sürüşünüzün keyfini çıkarmak için bu modelin en ön plana çıkan özelliklerinden biridir.

Arka direksiyon, otomobilin biraz daha nötr kısmında olmasına rağmen, bu model ile birlikte en olmayacak yerlerde bile rahatlıkla sürüş gücü elde edebilirsiniz.

Bu model tamamen sürücünün rahatı için tasarlanmış olup, her şey, sürücü için daha duyarlı ve daha iyi adapte edilmiştir. Bu modelde aktif olarak değişken direksiyon oranı standarttır. Eğer hız tutkunuysanız ve bazen direksiyonun gücünü kaybettiğinizi düşünüyorsanız Lamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound size bu konuda yardımcı olacaktır.

Tasarım açısından oldukça dikkat çeken bu model 393 beygir gücünden 730’a çıkabilme gücüne sahiptir. Otomatik vites özelliği olan Lamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound, yenilikçi yapısıyla hem dikkatleri üzerine çekiyor hem de üstün hız gücüyle Lamborghini modelleri arasında dikkat çekiyor.

Similar Articles
Dünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiDünyanın En Pahalı ArabasıSiyah Serinin Yeşil Atlısı: Porsche 911 GT3 RS  Şehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A Speedster
Show More

Related Articles