Zaman

The Longines Heritage 1942 Chronograph

Longines, 180. Kuruluş yılını kutlamak için 1942 yılında ürettiği 13ZN seri numaralı modelinden ilham alarak yeni ve özel bir seri piyasaya sürüyor.

Yuvarlak kasalı, 40 mm kasa çapına sahip yeni seride, Longines için özel olarak dizayn edilmiş otomatik – mekanik kolon dişli sistem bulunuyor. Kendinden kurlalı yeni model, 54 saatlik bir güç rezervine sahip. Kadran üzerindeki takometre, dakika, saniye ve tarih göstergeleri 1942 yılında üretilen klasik modelle hemen hemen aynı görünümde.

Yeni Longines 1942 Heritage Chronograph, siyah ve beyaz kadran seçenekleriyle sunuluyor.

Longines is launching various new models this year to to mark its 180th anniversary and this 1942 Heritage Chronograph was directly inspired by a model dating from 1942 which was fitted with calibre 13ZN.

This new timepiece has a circular steel case with a diameter of 40mm and an automatic mechanical column-wheel chronograph movement designed exclusively for Longines (ETA). The self-winding column-wheel chronograph movement has a 54-hour power reserve.

Vintage style round pushers are consistent with timepieces from the 1940s. The lacquered dial is available in white or black.

Similar Articles
Bilimkurgu Meraklılarına...Klepcys Mars Watch For Sci-fi LoversNikon 'Fisheye' Açık ArtırmadaFerrari ve Movado - Yeni OrtaklıkIWC - Saint Exupery 2012Sıradışı Bir Saat - HM4 Thunderbolt RTDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın