AlışverişCrowns Choice

Louisville’deki İlginç Hediyelik Mekanlar

Hastanelere, kuaför salonlarına, müzelere ya da otellere neden gideriz? Hepsi için farklı bir sebebimiz vardır.

Peki yılbaşından hediye almak için size  bir hastane, kuaför, müze ya da otel önersek bize ne derdiniz? Cevabı basit.

Delirdin mi sen?

Amerika’da Kentucky eyaletine bağlı Louisville’de yaşayanlar, özel günlerde ilham veren hediyeler bulmak için otel, kuaför, müze ve hastanelerin yolunu tutuyor.

İşte o noktalardan biri Baptist Hospital East Shop. Hastanenin hemen girişinde bulunan büyük hediye deposundan alışveriş yapmak için hasta, hasta yakını ya da bebeğinin doğumunu bekleyen bir baba olmanıza gerek yok.

Mutfak eşyalarından eşarplara, cüzdanlara, giyim eşyalarına, mücevherattan, kaliteli çocuk oyuncaklarına ve yılbaşı süslemelerine kadar pek çok hediye çeşidini bulabileceğiniz bu hastanede, aynı zamanda sezon ile ilgisi olmayan öğeler de büyük bir ürün yelpazesiyle müşterinin hizmetine sunuluyor.

Kadın tunikleri, pançolar ve çantalar ile tişörtler, kafa bantları, bileklik ve cüzdanlar alışveriş severlerin beğenisine hizmet ediyor.

Brown Hotel’deki hediyelik eşya dükkanında ise en çok satan ürün, Churchill atları tarafından giyilen at sırtları. Erkek kol düğmeleri, bakım setleri ve kravatlar gibi özel eşyalara da bu otelde ulaşılabiliyor.

Joseph’s Salon and Spa’da ise yalnızca saç kesimi ya da topuz yapılmıyor. Bu kuaför salonunda bulunan alışveriş bölümünde renkli, katlanabilir seyahat flip-floplar, mini-flat demirler, kahve kupaları ve yüksek kaliteli saç fırçalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi mevcut.

Dağların kalbinde yer alan Salon Bacco’nun da  ön camları, muhteşem kadın kıyafetleri, eşsiz mücevherler, zarif eşarplar ve Trap mumlarıyla döşeli.

Louisville’deki müzelerde ise Kentucky temalı öğelerden, mücevher ve süs eşyalarına kadar farklı pek çok ürün müşterilerle buluşuyor.

 

Similar Articles
Hediye Almak İçin Burçlardan TüyolarEn Etkileyici 10 Hollywood FilmiElton John'a Saygı KonseriTeknolojiyle Hava Kirliliği Sorununa ÇözümKablosuz Şarj Çok Uzak DeğilDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın