BrandnewsOkyanus

Lüks Aeroboat S6 Rolls-Royce Motorla Güçlendirildi

Şık dış mekan yaşamını yüksek performanslı seyir ile birleştiren 65 fit’lik Aerobot S6 Yacht, Rolls-Royce motorla güçlendirildi. Rolls Royce’un motoru, kumanda çubuğu, kısma valileri ve DP tarafından destekleniyor.

Zarif, göz damlası şeklinde kokpite sahip olan bu yat, eşsiz ve büyüleyici güzelliğiyle meraklılarını ilk görüşte etkiliyor.

Nihai kullanıcı deneyimine odaklanan Aeroboat S6’ya yukarıdan bakıldığında çekici olmasının yanı sıra aerodinamik özelliği de açıkça görülmektedir. Dümen istasyonunun bulunduğu Kokpit, okyanusun muhteşem manzarasını sunar. Merkezi bir oturma alanı bulunan teknede kullanılmadığı zaman uzakta saklanabilecek gizli bir TV ekranı bulunmaktadır.

Aeroboat Teardrop Kokpitinde, ön camın üst çerçevesine monte edilen “Header Rail Readout” adlı merkezi bilgi paneli bulunuyor. Ekran, yolcuyu, mevcut hızı, gidişat yönünden tahmini varış zamanına kadar, sahibi veya mürettebatı rahatsız etmeden yolculuk hakkında bilgilendirme yapıyor.

Botun motorunun üstünde oturan kısmında üst yapı kuyruğu bulunur.Bu kuyrukta aynı zamanda geniş bir geçiş cetveli bulunmaktadır.

Teknede biniş veya inişi kolaylıkla sağlamak için pop-up raylar bulunmaktadır.  Teknede aynı zamanda uzatılabilir bir yüzme platformu bulunur. Bu platform yükseltilebilir ya da bir plaj kulübü merdiveni olarak işlev görmek üzere indirilebilir.

Davetkar bir havası olan iç mekanı ile, gezdikten sonra dinlenmek için yolculara konfor sağlar.

Bu yatın garajında ​​3.8 m.’ye kadar olan bir tekne barınabilir.  Yatın sahibi, birkaç Jet Ski veya bazı diğer su oyuncaklarını burada barındırabilir.

Similar Articles
Doğuş Grubu Compositework'ün Yüzde 75'ini AldıMotosiklet Gücünde Elektrikli BisikletKendi Kendine Dengede Duran MotorHonda Yeniliğe DoymuyorHarley-Davidson Street Rod Yola ÇıktıDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın