BrandnewsOkyanus

Magmarin 28 Balıkçı Teknesi

Ali Öztoygar tarafından tasarlanan Magmarin 28, 2017 yılının sonlarında Magmarin Yachts tarafından inşa edilecek. Dış motor konfigürasyonuna sahip olan teknenin yüksekliği 8.5 metre. Gündelik balıkçılık, spor ve eğlence teknesi olarak tasarlanan tekne, zamansız klasikler ve şık meraklıların dikkatini çekiyor.

Özel kullanım için küçük bir kabin ve açık bir günlük konfigürasyon, teknenin kabin bölgesi, konforlu bir uyku sağlamak için bir çift kişilik yatak ve bir depo ile donatılmıştır. Kabin içerisinde mikrodalga fırın ve TV seçeneği bulunan ilave konfor için ekstra bir koltuk bulunmaktadır.

Kabin yüksekliği, 1400 mm, zanaatın açık alanında zarif bir lavabo ile büyük bir tezgah var. Buna ek olarak, zarif mobilyaların altında gerekli tüm ekipman gizli. Bu küçük kabin, konukların kısa konaklamalar için teknede kalmalarına olanak tanır.

Güvertede bir lavabo, barbekü ve iki adet 36 litrelik buzdolabı var.

Tasarımcı Ali Öztoygar, Magmarin 28’in bir balıkçı teknesi olduğunu, kıçtaki iki koltuğun kapanacağını ve güverte alanının daha iyi ve daha kolay hareket edebilmesi için bağımsız bir alan olabileceğini söyledi.

Teknede balık avlamak için kıç tarafında ve koltukların altında ekstra balık depolama alanları bulunuyor.

Tepede gölgeli bir alan sunan tekne bu özelliğiyle, konuklarını güneşin sıcaklığından korur ve çok daha konforlu bir sürüş sağlar.

Similar Articles
Lüks Aeroboat S6 Rolls-Royce Motorla GüçlendirildiDoğuş Grubu Compositework'ün Yüzde 75'ini AldıMotosiklet Gücünde Elektrikli BisikletKendi Kendine Dengede Duran MotorHonda Yeniliğe DoymuyorDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın