Müzik

MB & F imzalı Rhodium Birdfish

M. A. D. Gallery’nin son ürünü olan bu büyük bir ustalıkla üretilmiş Rhodium Birdfish adlı elektrik gitar luthier Ulrich Teuffel imzasını taşıyor. Hem incelikle yaratılmış muazzam bir sanat eseri hem de müthiş bir elektirk gitar olan enstrüman tasarımıyla meraklıların ilgisine mazhar olmayı başardı.

El yapımı gitar iki parçadan mütevellit alüminyum kasaya ve değiştirilebilir ahşap ton değiştiricileri ve manyetiklere sahip. Ton değiştiricileri, manyetikler ve sap kısımları beş pozisyonlu bir düğmeyle kontrol edilebiliyor. Bu özellikleri de gitarı sadece müthiş bir estetik harikasının ötesinde çalınması da son derece keyifli bir enstrüman haline getiriyor. Enstrüman oldukça zor üretildiğinden ötürü sadece on adet olarak müşterilere sunulmuş. Gitarın her parçası Teuffel tarafından el emeği ile üretilmiş.

Teknik özellikleri bir yana bu eşsiz güzellikteki gitar kuşların ve balıkların akışkan hareketlerinden ilhamla yaratılmış. Titizlikle oyulmuş kasası alüminyumdan imal edilmiş ve akustik performans açısından optimize edilmiş. Yılda sadece on adet üretilen bu gitarlardan birine sahip olmak için ödenmesi gereken fiyat ise 20.000 $.

rhodium-birdfish-1

Similar Articles
Eric Clapton’ın Sınırlı Üretim Gitar Koleksiyonu SatıştaTarihi Ruhlman Piyano SatıştaSteinway & Sons’tan Altın Kaplama Piyanoİngiliz Rock Grubu Queen'in 40. Yıl Kutlamaları İçin Üretilmiş Hediye KutusuYeni Creative Airwave Kablosuz HoparlörlerWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın