Müzik

MB&F ve Reuge’den Müzik Makinesi

Saat üreticisi MB&F (Maximilian Büsser and Friends) ve dünyanın lider müzik kutusu üreticilerinden Reuge, ortak çalışmalarının ürünü Music Machine’i piyasaya sürdü. Müzik Makinesi, Reuge’nin müzik kutusu üretimindeki neredeyse 150 yıllık tecrübesini ve MB&F’nin mikro mühendislik ve tasarımdaki uzmanlığını yansıtıyor.

İki ünlü markanın birlikte ürettiği ve bu dünyaya ait değilmiş gibi görünen müzik kutusu her birinde 3 melodi bulunan iki silindire sahip. Soldaki silindirde Yıldız Savaşları müziği, İmparatorluk Marşı ve Uzay Yolu gibi film müziklerinin melodisi yer alırken sağdaki silindirde Another Brick in the Wall (Pink Floyd), Smoke on the Water (Deep Purple) ve Imagine (John Lennon) gibi ünlü rock şarkılarının melodileri yer alıyor.

Sadece 66 adet üretilecek olan sanat eseri niteliğindeki bu özel müzik kutularının fiyatı yaklalık 13,000 dolar.

Similar Articles
Hublot ve Monster’dan Inspiration Hublot KulaklıklarGoldmund'dan Tasarım Klasiği HoparlörlerAdsum Detonator HoparlörlerAbyss AB-1266 KulaklıklarDünyanın En Pahalı Gitarı: Fender Standard Series StratocasterWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın