Okyanus

Mercier-Jones Hovercraft

İnternette ya da televizyonda zaman zaman hovercraftlara rastlıyoruz, ancak piyasada hala işe gidip gelmek için ya da yaz tatillerinde kullanabileceğimiz seri üretim bir hovercraft bulunmuyor. Bu durumun farkında olan Amerikalı tasarım şirketi Mercier-Jones yeni hovercraft projesini hayata gerçirmeye çok yakın.

Mercier-Jones Hovercraft tasarım ilhamını piyasadaki en prestijli spor otomobillerden alıyor ve hem karada hem de suda maksimum yol tutuş ve verimli kontrol sağlayan yenilikçi bir direksiyon sistemi kullanıyor. Hibrit bir motora sahip olan amfibi aracın elektrik fanlarını  da çalıştıran benzinli bir motoru bulunuyor. Hovercraftların en büyük problemlerinden biri olan gürültü bu motor sistemi ile ortadan kaldırılıyor.

Mercier-Jones Hovercraft geçtiğimiz günlerde Charlotte Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Eğer kişisel kullanım için son derce uygun bir araç olan bu şık hovercrafta sahip olmak istiyorsanız teslimatların başlayacağı 2014 yazına kadar beklemeniz gerekiyor.

Mercier-Jones-Hovercraft

Similar Articles
Lamborghini Sürat Motoru Tekrar Su ÜstündeKorsanların Korkulu Rüyası: XSR Military InterceptorZaha Hadid’den geleceğin yatı!Suyun Keyfini Çıkarın: Caillou BoatsSu Üstünde 2,000 Beygir Gücü: XSR48 PowerboatPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın