BrandnewsGayrimenkul

Michael Jackson’ın New York’taki Evi Satılıyor

2009 yılında hayatını kaybeden pop efsanesi Michael Jackson’ın New York’taki evi satılığa çıkarıldı. Central Park’ın en prestijli bloklarından birinde yer alan 6 katlı ev için istenen rakam ise 39 milyon dolar.

1898 yılında inşa edilmiş bu tarihi yapıda 8 yatak odası, 11 banyo ve 10 adet şömine bulunuyor. Jackson’dan önce bu evde ünlü ressam Marc Chagall ve Başkan Grover Cleveland‘ın hukuk ortağı Francis Lynde Stetson da ikamet ettiği belirtiliyor.

Oturma odasındaki beyaz renk hakimiyeti huzurlu bir hava yaratıyor. Duvarlarda modern tablolara yer verilen bu odada gri yaslıklarla canlandırılmış krem rengi bir oturma grubu bulunuyor. Şömenin arkasında kullanılan perdelerin rengi ise Jackson’un üzerinde görmeye alışık olduğumuz dore renginden tercih edilmiş. Yemek odasıysa geniş ve gösterişli masasıyla dikkati çekiyor.

Mutfakta tercih edilen renk de beyaz. Beyaz dolap ve duvarlara mermer tezgahın eşlik ettiği mutfakta, üç adet sarkıt lamba ile aydınlama sağlanıyor. Ayrıca yemek masasının üst kısmında bir adet de klasik avizeye yer veriliyor.

İki adet gömme dolabın kapı izlenimi taşıdığı yatak odasında yatağın üzerinde kahve tonlarında yastıklar bulunuyor.

Evin bir başka oturma odasında ise klasik kadife köşe koltuk bulunuyor. Farklı tonlardaki yastıklarla süslenen koltuğun karşısında bir sehpa bulunuyor. Banyoya bakıldığında orada da beyaz rengin hakim olduğu bir dekorasyonla karşılaşılıyor. Gösterişten uzak eşyaların tercih edildiği banyonun 2 adet stor perdeli penceresi bulunuyor.

Efsane pop yıldızının evindeki en dikkat çekici kısımsa New York manzaralı verandası. Bu huzurlu verandanın dekorasyonu da çok zevkli. Hasır oturma grubunun tercih edildiği verandaya bir bahçe havası verilmeye çalışıldığı gözleniyor. Çok sayıda saksının bulunduğu verandadan kireç taşı oymalar ve kırmızı tuğlalarla süslenen evin dış cephesi de görülebiliyor.

Similar Articles
Çin'de 185 Adet Drone Havalimanı YapılacakNorwegian Hava Yolu'ndan Uçuş RekoruBulgaristan-Azerbaycan Arasında Direkt Havayolu Hattı AçıldıAirbus A380'ın Kaderini Emirates BelirleyecekUçan Arabalar İçin Son 2 YılDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles