BrandnewsYol

Şehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace

Garajlarda kilitli kalıp, sadece bir koleksiyonun parçası olan ve hatta gözünüzden bile sakındığınız bazı araba modelleri vardır. Ancak Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace, yolların tozunu attırmak için yaratılmıştır.

Otomatik vitesli olan Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace’ye, renk olarak beyaz hakimdir. İç dizaynında ise beyaz döşemelerin üzerine siyah bantlar geçmektedir.

12 silindirli motoru olan Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace’nin, kilometre göstergesi 11600’dür. Üretimi Bologna merkezli olan bu model, Gianni Versace SPA ve Automobili Lamborghini SpA ortaklığında yapılmıştır. Versace tasarımı altında oluşturulan bu otomobil modelinin, “Ad Personam” adı altında özel bir program sistemiyle denetimi yapılmıştır.

Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace modelinde otomobilin kapıları ve koltukları lüks derilerle kaplanmıştır. Ayrıca içerisinde Yunan eskrim motiflerine de sahip olan bu modelin özellikle ön koltuk kısımlarında ince ve dikişli deri kullanılmıştır.

Sınırları zorlamayı sevenlerin arabası olan Lamborghini’nin tasarımı titiz ve yoğun bir sistemden geçmektedir. Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace’nin yaklaşık olarak değeri 320,000 euro civarındadır.

Sınırsız bir sürüş keyfi için en uygun modellerden biri olan Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace, hız konusunda da rakiplerine göre oldukça iddialıdır.

Eğer hız konusunda güvenebileceğiniz bir otomobil modeli arıyorsanız, o zaman bu model tam da size göredir. Çünkü bu modelin alt tabanında hızlı olmasının dışında, aynı zamanda herhangi bir trafik kazasının önüne geçebilecek özel sistemleri de geliştirilmiştir.

Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster Versace, sürüşünüzü keyifli bir şekilde sürdürürken aynı zaman da sizi rahat ettirecek bir otomobildir.

 

Similar Articles
Dünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A Speedster
Show More

Related Articles