Tasarım

Modern Şömine Tasarımına Fütüristik Dokunuş: Mvtikka by Nüvist

Son derece modern malzemeler kullanılarak da rahat, huzurlu ve sıcak bir ortam yaratılabileceğini sıklıkla kanıtlayan İstanbul merkezli tasarım stüdyosu Nüvist, dikkat çekici yeni tasarımıyla bir kez daha karşımızda. Nüvist’in simgeleşmiş akışkan çizgilerini, güçlü ve modern tasarım dilini yansıtan fütüristik şömine tasarımı Mvtikka bizi gerçekten etkiledi.

Tasarımcılarının bu şık şöminenin kıvrımlı tasarımında yükselen alevlerin havada sergilediği danstan ilham aldıkları görülüyor. Eşsiz, sıra dışı bir görünüme sahip olan Mvtikka, konfordan da ödün vermiyor. Eğer salonunuza, ısınmada ziyade şık, karizmatik bir görünüm sağlamak amacıyla yeni bir şömine eklemek istiyorsanız Mvtikka by Nüvist aradığınız tasarım olabilir.

mvtikka-fireplace-by-nuvist-6 mvtikka-fireplace-by-nuvist-1 mvtikka-fireplace-by-nuvist-2 mvtikka-fireplace-by-nuvist-3

Similar Articles
Bentley Harlow ArmchairTechnoLUgy Karbon Fiber AvizeCipriano Landscape Design’dan Keman Şeklinde HavuzAkıllı Saatler ; Sony Smartwatch 2 , Samsung Galaxy Gear, Motorola MotoACTV , Cookoo , PebbleFallen Furniture, Boeing 777 Tekerleğinden Sehpa TasarlıyorTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriUçan Arabalar İçin Park Yeri HazırTsunamiden Sağ Kurtuluş KapsülüTeleskopik Çadırla Hayat Daha Kolayİzlanda'da Portatif Trekking Kabini
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın