Alışveriş

Montblanc Great Characters Leonardo da Vinci Limited Edition

Montblac, ilhamını da Vinci’nin fikirlerinden ve bizleri ölümünün üzerinden beşyüz yıl geçmişken bile etkilemeye devam eden icatlarından alan yeni tasarımı Great Characters Limited Edition Leonardo ile İtalyan Rönesansı’nın büyük ismine saygılarını sunuyor.

Kapağı ve gövdesi adonize alüminyum olan bu özel kalem, 3,000’i dolma kalem ve 3,000’i tükenmez kalem olmak üzere toplam 6,000 adet üretilecek. Kalemin alüminyum dışındaki parçaları, tokasında bulunan kırmızı altın kaplama dişli hariç, platin kaplama. Tasarımdaki her detay Leonardo da Vinci’nin dehasının ürünü olan çizimlerden ve icatlardan izler taşıyor. Kapağın üzerinde bulunan koni şekli, da Vinci’nin beşyüz yıl önce ilk konseptini hayata geçirdiği ve günümüzde geliştirilmiş haliyle modern otomotiv mühendisliğinde kullanılan çiftt hareketli iletim sistemini temsil ediyor. Tokanın ucunda bulunan kırmızı altın kaplama dişli de da Vinci’nin birçok tasarımında karşımıza çıkan bir eleman.

Montblanc Great Characters Limited Edition Leonardo kasım ayından itiraben dünya çapındaki Montblanc mağazalarındaki yerini alacak.

Dolma Kalem – 3,615 Dolar

Tükenmez Kalem – 3,225 Dolar

montblanc-great-characters-limited-edition-leonardo_3montblanc-great-characters-limited-edition-leonardo_1

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın