AksesuarBrandnewsZaman

Motosiklet Ruhuyla Özel JSK Watch Serisi

Eğer siz de bir motor tutkunuysanız ya da en azından motosikletlere ilgi duyuyorsanız anlatacağımız saat modeli tam da size göre olacaktır.

Tayvanlı bir saat üreticisi olan Elegantsis, özel motosikletlerden esinlendiği yeni JX65AS-JSK Serisini meraklılarına tanıttı.

İşçilik, güç ve tarzın ortak değerlerinin sunulduğu JSK WATCH’un tasarımı beklentilerin ötesine geçiyor. Özel olark tasarlanan bu serideki tüm saatler JSK Moto’nun en yeni kreasyonlarından ilham aldı.

Neredeyse serinin tüm saatlerinin üzerinde motosikletin özelleştirilmiş bileşenlerine yer verildi. Bu nedenle saat tasarımında metal taç üzerinde, fren diski, diyafram yüzeyi, gaz kelebeği ve yakıt deposu süspansiyon sistemini görebilmeniz mümkün.

JSK Moto’nun kurucusu Samuel Kao, Elegantsis’le olan bu işbirliğinden heyecanlandıklarını söyledi.

Saatin tasarım ekipleri, heyecanı ve zevk için sürüş keyfini anlamada mükemmel bir iş çıkardı.  Adeta saatin her ayrıntısı hız tutkunlarını temsil ediyor.

Motosiklet sürücüleri  ile tasarlanan bu erkeksi saat, yol boyunca kendini arayan kaybolmuş ruhları temsil ediyor.

Saatin üretici firması Elegantsis’in kurucusu Ken Cheng, hem saatlerin, hem de motosikletlerin, titizlikle işlenmiş çelikle meraklılarını etkilemek için tasarlanan kavramlar dizisi olduğunu söylüyor.

Bu saat serisi, sadık motor tutkunları için yapılan bir saygı duruşu özelliği taşıyor.

Sellita SW200-1 İsviçre Otomatik Hareketi, AR Kaplama Safir Kristal Camı, Süper Luminova, 47.5 mm paslanmaz çelik kasasıyla bu saat aynı zamanda 100 metreye kadar su geçirmez özelliği taşıyor.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın