Okyanus

Need 32′ Yat Konsepti, Paolo Ferragni Tarafından Tasarlandı

Need 32′ yatları, yat tasarımcısı Paolo Ferragni’nin sahibi olduğu Ferragni Progetti Stüdyoları tarafından tasarlandı. Need 32′ yaşanabilir alanları ile stil sahibi ve zarif bir yat. Hacim ve boşluklar size çok daha büyük bir gemideymişsiniz hissini vermek üzere tasarlanmış. İç mekan bir arka dolap, indüksiyon ocaklı güzel bir mutfak, çift kişilik yatağa dönüştürülebilen bir yemek odası, duşlu banyo, geniş bir malzeme dolabı ve bir televizyon alanı sunacak şekilde tasarlanmış.

Dümenci alanı teknenin ortasında ve buradan tüm yat sistemlerini kontrol etmek mümkün. Yemek odasında üç koltuk bulunuyor ve mutfakta harici elektrikli ocak rafı, lavabo, buz makinesi ve buzdolabı bulunuyor. Need 32′ yat, üç farklı model seçeneğine sahip: Elite, Sport ve Dayfish. 

Similar Articles
Petrus II by BenettiAsya’nın En İyisi: Majesty 135Fincantieri YatlarıÇin’in En Büyük Süper Yatı: IllusionGorilla Yat Konsepti Bir Orta Bahçeye SahipPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın