BrandnewsMüzik

Nomad Dijital Müzik Enstrümanı

Bilgisayara bağlanarak çeşitli bestelere imza atılan dijital klavyeleri daha önce hemen hemen herkes duymuştu. Ancak dijital gitarı ilk kez görüyoruz desek yanlış olmaz.

Nomad Dijital Müzik Enstrümanı’nın uzun ve ince görüntüsü her ne kadar tipik bir klasik gitar görüntüsünü bizlere yansıtmasa da çıkardığı tınılar onun gerçek bir gitar olduğunu kanıtlıyor. Tasarımcı Orit Dolev tarafından tasarlanan Nomad Dijital Müzik Enstrümanı, hareket halindeyken bile rahatlıkla kayıt yapabileceğiniz özelliğe sahip.

Nomad Dijital Müzik Enstrümanı’yla her zaman her yerde müzikal yaratma şansını yakalayıp, hiç bir fedakarlık yapmadan müziğinizi içinizden geldiği gibi içinizden geldiği yerde üretebiliyorsunuz.

Bu tasarım klasik bir gitarın alışılagelmiş duygusunu koruyor. Yaklaşık 30 cm’lik ahşap malzemeden yapılan boyunun tutuşu oldukça rahat. Ayrıca basınca duyarlı perdeler ve esnek ipler size geleneksel müzik enstrümanı çalıyormuşsunuz hissini veriyor. Tek farkı fark ise Nomad Dijital Müzik Enstrümanı’nın asla kırılmaz oluşudur. Ayrıca bu müzik aletini bir uygulama ile eşleştirebilirsiniz ve kayıt olan samplelarla sonsuz çeşitlikte ses çalma imkanını yakalayabilirsiniz.

Başkalarının sizin çaldığınız müziği duymasını istemiyorsanız ya da onları rahatsız ettiğinizi düşünüyorsanız Nomad Dijital Müzik Enstrümanınıza bir kulaklık takarak müziği sadece kendiniz duyabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza çaldığınız parçayı dinletmek içinse kablosuz taşınabilen bir amplifikatör sayesinde bu isteğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Amplifikatör ayrıca Nomad Dijital Müzik Enstrümanı için bir kapak örtüsü olarak işlev görüyor. Bu nedenle de Nomad Dijital Müzik Enstrümanı’nı hem koruyor hem de tamamlıyor.

Similar Articles
Porsche Carrera RS CoupePorsche 959Pagani Zonda R 2010Ferrari SergioBugatti ChironDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles