Tasarım

Northolme Resort

Hilton Seyşeller Northolme Resort, Seyşel Adaları’nın en büyüğü olan Mahe’de, Seyşeller Uluslararası Havaalanına sadece 25 dakika mesafede yer alan, eşsiz bir tatil mekanı.

Güzellik ve özgürlüğün birleştiği Beau Vallon Körfezi’nin tenha yamaçları Northolme Resort’un villalarına ev sahipliği yapıyor. Tesiste bulunan 40 villa, Afrika – Fransız karışımı yerel kültürü tamamıyla yansıtıyor. Burada, geleneksel tarz ile modern teknoloji birleştirilerek, başarıyla bir turizm başyapıtı inşa edilmiş.

Northolme Resort, Mahe’nin doğal güzelliğinde rahatlayıp dinlenmek ya da Creole kültürünü yakından tanımak için en uygun tatil adresi. Norholme Resort’ta, PADI sertifikalı şoförlerin kullandığı araçlarla çevreyi gezebilir, Hint Okyanusu’nun pırıl pırıl sularında yüzebilir, su kayağı yapabilir, botanik bahçeleri keşfedebilir ve tesiste bulunan üç farklı restoranda yemeğinizi yerken canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Gün bitmek üzereyse ya da Northolme Resort’un bütün lüks imkanlarından faydalandıysanız, özel villanıza dönüp jakuzi keyfi yapabilir, son derece rahat yatağınızda dinlenebilir veya balkonunuzdan Seyşeller’in muhteşem doğasını seyredebilirsiniz. Eğer bunlar yeterli gelmediyse, Duniye spa salonunda kendinizi şımartabilirsiniz.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın