Time

Oris ve Williams F1 Takımı iş birliği devam ediyor

Oris ve Williams F1 Takımı iş birliği devam ediyor
Sayın noble royal,
Oris ve Williams F1 Takımı uzun soluklu birlikteliğini 2013 yılında da devam ettirmek üzere kontratını yeniledi. 
Bu, Oris’in Wiliams F1 Takımı’nın resmi sponsoru olarak 11. sezonu olacak. Bu iş birliği yıllar içinde her iki taraf için de güçlü bir birlikteliğe dönüştü. Bu sene 2 yeni teşhir alanında logoya yer verilmesi Oris’in bu saygın İngiliz yarış takımıyla ortaklığını devam ettirme konusundaki kararlılığını vurguluyor. Pilotların eldivenleri, kaskları ve takımın tulumlarında kullanılacak olan Oris logosu, bu sezona özel olarak takımın FW 35 yarış aracının ön kanatları ve kokpitinde de görülecek. 

Oris’in CEO’su Ulrich W. Herzog ” Dünyanın en prestijli yarış organizasyonu olan Formula 1, Oris’in Williams F1 Takımı ile uzun süredir devam eden ve gitgide güçlenen birlikteliği ile tanıtımı için en iyi platformlardan biri olmaya devam ediyor. Yarış dünyasının son derece zorlu koşullara dayanıklılık gerektiren, kalite ve başarıya adanan doğasıyla tamamen mekanik İsviçre saatlerinin markası olan Oris birebir özdeşleşiyor. Bu da bu birlikteliğin devamının en büyük nedeni.” diyerek bu iş birliğinin gerekçelerini ortaya koyuyor.

 

Williams F1 Takımı’nın Kaptanı Sir Frank Williams ekliyor:” Mevcut ortaklarımızla sözleşmelerimizin yenilenmesi özellikle bu Oris gibi uzun süredir birlikteliğimizi sürdürdüğümüz bir ortağımız ise bana büyük mutluluk veriyor. Bu iş birliğimizin önümüzdeki sezonlarda da devam etmesini gerçekten çok istiyoruz ve bugüne kadar bize verdikleri desteklerden ötürü Oris’e teşekkür ediyoruz.”

 

Oris ve Williams F1 Takımı’ndan yeni bir facebook yarışması: “Predictor Game” (Tahmin Oyunu)

 

“Predictor Game” başlıyor!F1 yarışlarının olduğu her hafta sonu en üstte yer alacak Williams F1 Takımı pilotunun yarış süresini tahmin edenler, sezon sonunda muhteşem hediyelerin sahibi olmaya hak kazanacaklar.

 

Her hafta en yakın tahmini yapan 5 kişi sezon sonunda yapılacak değerlendirmeye göre üç Oris William F1 TEAM DAY DATEOris  saati ve Williams F1 Takımı’nın imzalı tulumunu kazanma şansını yakalayacak.

 

Yarışma birincisinin ödülü:

Oris Williams F1 Team Day Date saati & imzalı Williams F1 tulumu

İkinci ve üçüncünün ödülü:

Oris Williams F1 Team Day Date saati

Similar Articles
Victorinox Swiss Army Dive Master 500 Anniversary ChronographVan Cleef & Arpels Midnight Planétarium Poetic ComplicationRoger Dubuis Excalibur Quatuor 16Hz: Cooler than TourbillonLouis Moinet Astrolabe TourbillonIWC Ingenieur Constant-Force TourbillonPencil Produced From KalashnikovJSK Watch Series With Special Motorcycle SpiritCreate Your Own SwatchApple Watch Is Preparing For The RecordA Salute to the Aviation Industry: Apollo Watch
Show More

Related Articles

Leave a Reply