Okyanus

Oru Origami Kano

Hemen söylememiz gerekiyor ki Oru Origami Kano, doğa tutkunları için biçilmiş kaftan. Kampçılar ve doğayla iç içe olmayı sevenler çadırlarını, uyku tulumlarını ve belki de tırmanma gereçlerini çantalarında rahatlıkla taşıyabiliyorlar, aynı durum kanolar için neden geçerli olmasın? Dayanıklı oluklu polietilen tek kişilik Oru Origami Kano katlandığı zaman bir çantaya sığabiliyor. 3.6 metre uzunluğunda ve yanızca 11.3 kg ağırlığında olan kano, beş dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

‘Dünyanın ilk origami kanosu’ olarak lanse edilen Oru Origami Kano’nun sırt çantası büyüklüğünde özel bir taşıma çantası bulunuyor. Katlanıp bir çantaya sığdırılabiliyor olması Oru’nun evinizde kolayca saklanmasını, havaalanında rahatlıkla kontrolden geçebilmesini ve doğaya yaptığınız yolculuklarda sizi yormadan taşınabilmesini sağlıyor.

Oru Origami Kano’ya yalnızca 800 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz.  

324

Similar Articles
Petrus II by BenettiLazzara Yachts'tan Breeze 76Hong Kong’un Yeni LimanıElan Yacht’tan Impression 494Hızlı ve Güçlü: Claydon Reeves AeroboatPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın