Yaşam

Park Hyatt Maldives Resort

Maldivlerin başkenti Male’nin 400 km güneyindeki Kuzey Huvadhoo Mercan’ında yer alan Bodufungadu-Magu Adası’ndaki Park Hyatt Maldives’e ulaşmak için Male Uluslararası Havaalanı’ndan kısa bir uçuş ya da lüks bir yat veya sürat teknesiyle 1 saatlik bir yolculuk yeterli.

Tesis, hayal edebileceğiniz her türlü lüks imkanı sunuyor.  Tesisin bulunduğu ada yemyeşil tropikal bitki örtüsü, uçsuz bucaksız beyaz kumlu plajları ve Hint Okyanusu hiç bitmeyen masmavi sularına hakim manzarası ile tam bir cennet. Park Villaları ile kapalı alanlarda da huzur ve doğallığı yakalayan tesiste toplam 50 özel konaklama alanı bulunuyor.

Maldivler’in en gözde mekanlarından biri olan Park Hyatt Maldives Resort’ta yapılabilecekler saymakla bitmiyor, ancak bunlardan en önemlileri tabii ki yemek ve dalma. Manta ışınlarının, bakir mercanların etrafında siyah resif köpekbalığı veya egzotik balıklarla beraber yüzdükten sonra resort rahatlığındaki villalarınızda yerel ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Park Hyatt Maldives Resort konaklamanın fiyatları, gecelik 638 dolardan başlıyor.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın