Alışveriş

Pininfarina’dan Mürekkepsiz Tükenmez Kalem

Ferrari, Maserati, Fiat, Peugeot ve Alfa Romeo gibi ünlü otomobil firmalarıyla çalışan otomobil tasarım şirketi Pininfarina, Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen alışveriş fuarında sıra dışı tasarımı 4.EVER Pininfarina Cambiano’yu tanıttı. Alüminyum ve ahşaptan üretilen 4.EVER Pininfarina Cambiano, mürekkep gereksinimi kullanmadan sonsuza kadar kullanılabiliyor.

Pininfarina, devrimsel nitelikteki bu yazı enstrumanını yaratmak için Napkin ile ortak bir çalışma yürütmüş. Tamamen el yapımı olarak İtalya’da üretilen 4.EVER Pininfarina Cambiano, mürekkep gereksinimine da kartuş değişimine ihtiyaç duymadan sonsuza dek kullanılmasını sağlayan Ethergraph adlı özel bir alaşımdan üretilen bir uca sahip. Kalemin fiyatı henüz belli değil ama satışa sunulduğunda küçük bir servete mal olacağı açık. 

Similar Articles
Gerçek Tıraş Deneyimi: Bison x Max Sprecher UsturaDünyanın En Pahalı Diş FırçasıChanel Camélia Galbé Mücevher KoleksiyonuWLWC Timsah Derisi Kaplama BisikletBudnitz FTB Limited Edition Kar BisikletiDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerSevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye Önerisi
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın