BambiniSağlık

PlayStation 2017’yi Sürprizlerle Kapatıyor

Geçtiğimiz Kasım ayında satışlarında rekoru yakalayan PlayStation, yeni yıl için de oyun severleri düşündü. PlayStation Türkiye ekibi, yılın son günleri için oyun severlere cazip indirimler içeren anlaşmalar yaptı.

Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarıyla anlaşma yapan PlayStation Türkiye ekibinin indirimli ürünleri, 31 Aralık tarihine kadar satışa sunulacak. Yeni yıl hediyesini henüz almayanlar için harika bir fırsat yaratan PlayStation Türkiye’nin, kampanyalarının ilkinde PS4 Pro ve PS4 1TB konsol satın alanlara ikinci DualShock 4 hediye olarak veriliyor.

Diğer kampanyada ise yeni yılda PlayStation keyfini üst seviyeye çıkarmak amaçlanıyor. PS VR, PS Camera, PS VR Worlds ve GT sports oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise 1.699 liradan takipçilere sunuluyor.

PS4 ve PS VR sahipleri de indirimli fiyatlarla en popüler oyunların sahibi olabilecek. PlaysStation 4 oyunlarından GT Sport 229 TL’den; NBA 2K18 ve WWE 2K18 219 TL’den satışa sunuluyor.

Ayrıca, Unchartered 4: Bir Hırsızın Sonu ve Unchartered: Kayıp Miras oyunları 129 TL’ye,  Until Dawn, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection ve God of War 3 Remastered oyunları ise 89 TL’ye oyun tutkunlarıyla buluşuyor.

PS VR oyunlarından Farpoint ve Rigs Mechanized Combat League oyunları ise kampanya boyunca 89 TL’dan satılacak.

Playstation 4 Kasım 2017’de bir rekora imza atarak Nintendo Switch’i bir ayda en çok ürün satan firma olarak geride bıraktı. Playstation 4’ün toplam satışları geçen yıl 70 milyona ulaştı. Bu indirim kampanyalarının Aralık ayında da, satışlarda iyi bir sonuç ortaya koyacağıtahmin ediliyor.

Similar Articles
2017 Yılının En İyi Oyunları Belli OluyorOkul Çağında Beslenme Çok ÖnemliNelson Mandela Bay Oyuncuları Mısır'dan Ödülle DöndüMinnesotalı Bir Satranç Dehası: Andrew TangKillzone 2 ve Killzone 3 Kullanıcılarına Kötü HaberKöpeklerde Tüy Dökülmesi ve Sebep Olan Hastalıklar  Köpeklerde Kuduz (Rabiez) Belirtileri ve Tedavisi  Köpeklerde Kanlı İshal Hastalığından Korunma ve Tedavi YollarıKöpeklerde Kanlı İshal Hastalığı Nasıl Bulaşır?Köpeklerde Gençlik Hastalığından Korunma ve Tedavi Yolları
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın