BrandnewsOkyanus

Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik Yolculuk

Yeni Predator 74, muhteşemliğin ve öncülüğün tüm özelliklerini adeta bünyesinde bir araya getiriyor. Çarpıcı stiliyle göz dolduran Predator 74, güneş ışığını alanında çok iyi kullanabilme yeteneğine sahip.

Sahibinin yaşam tarzının arzuları ne olursa olsun ona ayak uydurabilecek bir yapısı olan Predator 74, tembel geçirilen öğleden sonraları için güneşin tadını çıkartabileceğiniz muhteşem bir dış güverte sunuyor.

Predator 74’ün en ilgi çekici kısmı yan güverteye kadar devam eden büyük boy sütunsuz pencereleridir. Doğal ışığın tamamen içeriye girmesini sağlayan bu pencereler sayesinde, sınırsız bir görme alanı ve manzaraya da sahip olacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra geleneksel olarak açılan ve zekice tasarlanmış bir kokpit kapısı bulunmaktadır. Kapı basit bir hareketle tamamen yatın zeminine indirilebilmektedir.

Size ve seyahat ettiğiniz bölgeye de uyum sağlayacak olan bu özel yatın iç kısmı da oldukça geniş ve rahat hareket edilebilecek genişliktedir. Predator 74’ün, iç kısımda cömert bir salonu, görkemli bir oturma alanı, geniş depolama alanı ve kapsamlı bir  port-side bar konsolu bulunuyor. Eğlenmek için mükemmel bir şekilde tasarlanan bu özel yatın en cazip özelliğiyse panaromik camdan oluşan sürgülü tavanının olması.

Maksimum 8 konuğun ağırlanabileceği Predator 74’te misafirler muhteşem bir alana sahiptirler. Her kabin son teknolojiyle donatılmıştır. Bu alanların içinde bir de gömme dolap bulunur. Teknenin ana kamarası aynı zamanda bir ofis alanına da dönüştürülebilmektedir. Böylece yoğun iş temposunda iş arkadaşlarınızla birlikte özel teknenizde bir toplantı düzenleyebilir ve stresten uzak bir ortamda çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

 

Similar Articles
1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonUçan Taksi Cora Test Uçuşlarına BaşladıDünyanın En Pahalı ve Lüks Özel JetleriGüzel Bir Kolyeden Daha Fazlası: Türly Utility KolyeDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles