BrandnewsOkyanus

Prestige 520’nin Kıskandıran Dış Görünüşü

Fransa’nın en bilindik markalarından biri olan Groupe Beneteau’nun lider markası Prestige yeni dış görünüşüyle meraklıları kendine hayran bıraktı.

Rakiplerini kıskandıracak bir görünüş ve kullanım alanına sahip olan PRESTİGE 520, CNR Avrasya Boat Show’da da yat tutkunlarının ilgi odağında olacak.

Kullanım alanları maksimum seviyeye çıkarken markanın tasarımı İtalyan Garroni Design yaptı. Yeni tasarlanan camların gövde camlarıyla uyum sağladığı bu modelde sadelik ve şıklık bir arada gözlerinize yansıyor.

Teknenin iç kısmı güneş ışından mümkün olduğunca çok yararlanıyor. Sebebi ise geniş ve kesintisiz camların oluşu. İç ferahlığıyla yine adından sıklıkla söz ettirecek olan PRESTİGE 520, bu yıl ik kez kullanılan “L-kokpit oturma grubu” ile maksimum kullanım alanı sağlıyor.

Denizde güvenilir ve yüksek bir performans sunan Prestige 520 yüksek performans ve mükemmel kullanım için tasarlanan güçlü gövdesiyle rakiplerinden ayrılıyor. 16.1 metre uzunluğundaki bu teknede gövde uzunluğu 14.5 metre genişliği ise 4.5 metre olarak karşımıza çıkıyor 7 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunan teknenin deposu 1300 litre yakıt alıyor.

Eşsiz bir açık tasarıma sahip olan tekne, sportifliği ve şıklığı bir arada bulunduran tarzıyla dikkat çekiyor.
Prestige aynı zamanda dünya deniz sektörüne yön veren diğer 6 marka ile birlikte Trio Deniz distribütörlüğüyle Türk tekne meraklılarıyla buluşturuluyor

7 farklı tekne seçeneğiyle tekne tutkunlarının farklı ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak çözümler sunan Trio Deniz’in bünyesindeki diğer markalar Sanlorenzo, Jeanneau Motor Boats, Hanse, Moody, Dehler ve Bayliner.
Trio, İstanbul Pendik Marina’da bulunan merkez ofisi ve VIP iskelesi, Bodrum Milta Marina’daki servis merkezi ve her biri deniz tutkunu olan 30’dan fazla takım arkadaşıyla tekne tutkunlarına hizmet sunuyor.

Similar Articles
Magmarin 28 Balıkçı TeknesiLüks Aeroboat S6 Rolls-Royce Motorla GüçlendirildiDoğuş Grubu Compositework'ün Yüzde 75'ini AldıMotosiklet Gücünde Elektrikli BisikletKendi Kendine Dengede Duran MotorDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın