Zaman

Raymond Weil Freelancer Lady Urban Black

İsviçreli saat üretici Raymond Weil, ilk kez siyah PVD kaplama bir bayan saati üretti. Üzerinde 86 parça siyah elmas bulunan saatin otomatik hareket mekanizması kadranda, 12 rakamının hemen altındaki bölümden görülebiliyor.

100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan saat, siyah PVD kaplama 38 mm çapında çelik kasaya, çift ​​taraflı yansıma önleyici özelliğe sahip safir kristal cama ve yine vidalı safir kristal arka kapağa sahip. Saatin siyah PVD kaplama çelik kurma kolunun üstüne RW kabartması yer alıyor. Saatin geri kalanı gibi Arap numaraları, akrep ve yelkovanı, köpek balığı derisi tarzındaki deri kayışları da siyah renkte.

RW Freelancer Lady Urban Black

Similar Articles
De Bethune Dream Watch 5Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver White CeramicThe Watch Galleri ve Hublot’tan Ortak ÇalışmaOmega Speedmaster Mark IIRomain Jerome Orbital SkylabDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın