Gayrimenkul

Ritz – Carlton iPhone Uygulaması

Otel zinciri Ritz-Carlton, deneyimlerini ve özel tekliflerini kullanıcılara sunmak için, QR kodları ve konum tabanlı hizmetleri birleştiren bir mobil uygulaması piyasaya sürdü.

Temel otel arama ve rezervasyon işlemlerinin yapılabildiği bu yeni uygulama, Foursquare ve World Concierge gibi sosyal ağlara bağlanarak lokasyon bazlı bazı önerilerde de bulunuyor. ‘Başkandan Öneriler’ bölümde, şirketin başkanı Herve Humler’in bazı özel önerileri ve tekliflerini görebiliyorsunuz.

Ritz-Carlton Uygulaması,  iPhone  ve android akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. Ritz-Carlton’ın 20 otelini cep telefonunuzdan gezmenizi sağlayan kodlara da uygulamanın ilgi çekici özelliklerinden.

Uygulamayı ücretsiz olarak Apple Store’dan edinebilirsiniz.

Hotel chain Ritz-Carlton has launched a mobile app that incorporates QR codes and location-based services, designed to provide users with special in-hotel offers and experiences.

Expanding upon basic hotel search and reservation functionality, the new app integrates with other social platform, such as Foursquare and World Concierge, and provides location based recommendations. Some of our favorite functionalities include the “Presidential Tips” section, a specially-curated selection of tips from Herve Humler, company president and COO.

The Ritz-Carlton App is available for both Android smartphones and Apple iPhones. Along with its release, the hotel chain also debuted its QR code on-property experience tours at 20 of its locations.

The free app is available on both Apple and Android platforms.

Similar Articles
İngiltere'nin Simge Telefon Kulübeleri SatıştaSıcak Bir Aydınlık - IpparcoDünyanın En İyi 50 Restoranı - 2012120 Milyon Dolarlık 'Çığlık'Thanda Resort - Doğayla İç İçe...Fabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaEn Sevilen Yıldız Çiftlerin Göz Kamaştıran Evleri ve DekorasyonlarıMeghan Markle ve Prens Harry'nin Yeni Evi Hakkında BilinmeyenlerBruce Willis New York'taki Evi İçin 18 Milyon Dolar İstiyorMichelangelo'nun Villası Yeniden Satışta
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın