BrandnewsGayrimenkul

Robert De Niro’nun New York’taki Evi

İster takıntılı bir mafya babası olsun, ister internet üzerinden alışveriş yapılan bir şirketin yaşlı stajyeri. Biz her halükarda O’nun oynadığı karakterlere bir şekilde bağlanıyoruz. Hollywood’un efsane ismi Robert De Niro, canlandırdığı tüm karakterlerle hafızalarımıza kazınan bir isim. Peki bu dünyaca ünlü aktör nasıl bir evde yaşıyor diye hiç merak ettiniz mi? Eğer yanıtınız evetse ayrıntıları paylaşmaya başlayalım.

Robert de Niro ve eşi Grace Hightower’ın asıl yaşadıkları ev bir yangın tehlikesi atlatmış. Bu nedenle ikili Manhattan’dan yeni bir ev almaya karar vermiş. Penthouse’da yer alan bu ev modern ve klasik tarzıyla görenleri ilk bakışta etkileyen cinsten.

5 odası ve 5 banyosu bulunan ev Manhattan’ın en çok tercih edilen yerlerinden biri olan West Village’da yer alıyor. De Niro’nun komşuları arasında Hollywood’un ünlü isimleri Sarah Jessica Parker, Julianne Mooree, Brooke Shield gibi isimler bulunuyor.

New Jersey ve Hudson nehri manzaralı evi girişinde geniş bir galeri bulunuyor ve bu galeri evin diğer odalarına açılıyor. Evin üst katında yatak odaları ve içinde özel ağaçların bulunduğu bir teras yer alıyor.

Evin genel dekorasyonu oldukça sade planlanmış. Yatak odalarında kullanılan beyaz halılar, beyaz tül perdeler ve az sayıda eşya huzurlu bir hava katıyor. Oturma odası krem koltuklar, büyük bir sehpa ve için de bulunan şömineyle dikkat çekiyor. Ancak tabi ki evde zevk sahibi ve pahalı tablolar ve objelere de yer veriliyor.

Evde olmazsa olmaz bir de sinema salonu bulunuyor. 12 kişi kapasitesi bulunan sinema salonu, oturma odasının arka tarafında yer alıyor. 14 araç kapasiteli bir de garajı bulunan evin en sıcak köşelerinden biri ise alt kattaki iç bahçe. Burada da terasta yer alan minik çam ağalarından bulunuyor.

Similar Articles
Edinburgh'a 5 Yıldızlı Evler GeliyorTekne Evlerde Sonsuz KonforPrestige 520’nin Kıskandıran Dış GörünüşüMagmarin 28 Balıkçı TeknesiLüks Aeroboat S6 Rolls-Royce Motorla GüçlendirildiDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın