Okyanus

Roy Stewart’tan 1.3 Milyon Dolarlık Sörf Tahtası

Yapım tekniği, sıra dışı tasarımı, ergonomil yapısı ve kullanışlı yapısı ile baştan aşağı yenilikçi bir tasarım fikrinin ürünü olan Dragon sörf tahtası Yeni Zelandalı tasarımcı ve sörfçü Roy Stewart’ın yeni ürünü. 156 cm uzunluğundaki ve 1:63 uzunluk-kalınlık oranına sahip olan bu özel sörf tahtası her yönüyle alışılagelmiş bir ‘oyuncak’.

Preslenmiş ahşaptan üretilmiş olan Dragon sörf tahtasının üzerinde 23 ayar altından ve akuamarin gözlü bir ejderha motifi bulunuyor. Son derece lüks bir tasarım olmasına rağmen Dragon sörf tahtası Frye, Cooper, Phillips, Wegener ve Parmenter gibi alanındaki rakiplerinin sunduğu bütün özellikleri bünyesinde barındırıyor. Yetenekli bir kullanıcının elinde Dragon sörf tahtası ile saatte 60 km hıza kadar ulaşabilmek mümkün. Bu rakipleri için ulaşılması güç bir hız.

Dragon-Longboard-by-Roy-Stewart-3Dragon-Longboard-by-Roy-Stewart-2

Similar Articles
Oru Origami KanoPetrus II by BenettiLazzara Yachts'tan Breeze 76Hong Kong’un Yeni LimanıElan Yacht’tan Impression 494Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın