Zaman

Rüya Telefon iPhone Pro

iPhone’un teknolojisi ve Instagram gibi birçok yeni eklentiyle artık daha önce hala edemeyeceğimiz kadar güzel fotoğrafları çekebiliyoruz.

Peki, iPhone’unuzla gerçekten profesyonel fotoğraflar çekebilmek hoş olmaz mıydı?

Choi Jinyoung tarafından tasarlanan bu akıllı telefon konsepti 4.5 inçlik dokunmatik ekranı ve DSLR lens takılabilen 3D kamerasıyla gerçek olamayacak kadar etkileyici. Bu konsept telefonda ayrıca, taşınabilir hoparlör, kiriş projektör ve çıkarılabilir sabit disk de bulunuyor. Tüm bu donanımıyla iPhone Pro, cep telefonunu profeyonel bir kameraya dönüştürüyor. 

Do you want to take professional photos with your iPhone? Well, perhaps if Apple could make iPhone PROconcept design into reality, you would be able to.

Designed by Choi Jinyoung, this concept smartphone features 4.5-inch wide LCD screen with 2 side buttons and 3D camera at the back where you can mount DSLR lenses on it. You can take more professional photos by setting up your DSLR lens, and not only that, this concept phone comes with portable speaker, beam projector, and removable hard disk.

Similar Articles
Grieb & Benzinger Blue DanubeThe Longines Heritage 1942 ChronographBilimkurgu Meraklılarına...Klepcys Mars Watch For Sci-fi LoversNikon 'Fisheye' Açık ArtırmadaFerrari ve Movado - Yeni OrtaklıkDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın