Yol

RYNO Motors’tan Tek Tekerlekli ‘Mikro-Siklet’

RYNO Motors, çevre dostu elktrilikli motora sahip tek tekerlekli motosikletiyle alışılagelmiş sctooter ve motosiket tasarımını yeniden yorumluyor. Yalnızca bir adet tekerleğe sahip olan ve bu sayede sıradan bir motosikletten çok daha az yer kaplayan RYNO Microcycle tam dolu şarjıyla 16 km yol yapabiliyor.

25 km/s maksimum hıza ulaşabilen ve sadece 56.6 kg ağırlığında olan bu portatif motosiklet şehiriçin trafiğinden sıkılanlar ya da keyifli bir gezinti arayanlar için son derece uygun. ‘Mikro-siklet’in kullanımı da sıradan motosikletlerden farklı; hızlanmak için öne eğilmek, yavaşlamak için ise gidonu geri doğru çekmek gerekiyor. Yön tayini de sağa ve sola eğilerek sağlanıyor.

RYNO’nun ilk teslimatlarının bu yılın ilk yarısında başlaması bekleniyor.

ryno-microcycle

Similar Articles
MANGO İmzalı Seat Mii TanıtıldıElio Motors Üç Tekerlekli Otomobilini 2015’te Satışa Sunacakİlk Lamborghini Veneno Sahibine Teslim EdildiPorsche’den BMW 5-Series’e Yeni RakipBMW M4’e Duke Dynamics MakyajıDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın