BrandnewsYol

Saf Bir Mutluluk Hissi: Jaguar F-PACE

En yüksek seviyede sürüş heyecanı ile verimliliği bir araya getiren Jaguar F-PACE, sportif kullanımıyla otomobil meraklılarının beğenisine sunuluyor. Aileye uygun bir araba olan Jaguar F-PACE, spor genlerini Jaguar F-TYPE modelinden alıyor. Ancak motor kapağındaki kaslı yapısından arka bölüme uzanan güçlü görünüm onu bu modelden ayırmaktadır.

Jaguar F-PACE’in model yelpazesinde, yeni 2,0 litre 4 silindirli 250BG Turbocharged Benzinli, 3,0 litre V6 380BG Supercharged Benzinli ve yaklaşık 4,6l/100km tüketime ve 122g/km seviyesinde düşük CO2 emisyonuna ulaşan, verimli 2,0 litre 4 silindirli 163BG Turbocharged Dizel motor yer almaktadır.

650 litrelik bagaj kapasitesi bulunan Jaguar F-PACE’in 40:20:40 oranında bölünebilen koltuk katlama figürü vardır.

Yolculuğunuzu daha kolay ve rahat hale getirebilecek gelişmiş sürüş yardımı özelliklerine de sahip olan Jaguar F-PACE, opsiyonel Head-up Display ve Activity Key gibi son teknoloji özelliklerini de taşımaktadır. InControl multimedya sistemiyle eğlenmeniz ve dış dünyayla bağlantı kurmanız sağlanır.

Jaguar F-PACE’in heyecan verici performansı, dinamik görünümüyle birleştiğinde size saf bir mutluluk hissi yaşatır. Ayrıca günlük kullanım kolaylığıyla da beraber Jaguar’ın bu SUV modeli üzerinizde bir bağımlılık etkisi yaratacaktır.

Sürücüsüne günlük kullanım, etkileyici verimlilik ve farklı, sportif stilin benzersiz bir birleşimini sunan Jaguar F-PACE, sürtünmeyi azaltan teknolojileri, hafif gövde yapısı ve en son teknoloji aerodinamik özellikleri, düşük CO2 emisyonu ve etkileyici yakıt ekonomisi değerleri sunmayı sağlar. Ayrıca bu özellikleri sayesinde rekabetçi toplam sahip olma maliyetine de katkıda bulunur.

Her filo için etkileyici bir araba olarak nitelendirilen Jaguar F-PACE, çalışma yaşamınızın ve kişisel hayatınızın her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde genişlik özelliğine sahiptir.

Bu lüks arabanın fiyatı modellerine göre 101 bin – 121 bin euro arasında değişmektedir.

Similar Articles
Jaguar XFJaguar XEÇevik ve Kontrollü Bir Sürüş: Jaguar E-PACENASA'dan Uçaklar İçin Katlanabilir Kanat ÇalışmasıEmirates 36 Adet Airbus A380 Siparişi VerdiDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles