BrandnewsOkyanus

Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski

Su üstünde iki nokta arasındaki en hızlı ulaşım aracı şüphesiz ki jet skilerdir.  Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski ise sualtı dünyasının büyüleyici güzelliğiyle sizi buluşturmayı amaçlar.

Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski, size Thunderball’daki James Bond gibi bir yüzme şansı veren mükemmel bir işleve sahiptir.

700 Newton itme kuvveti üreten ve 15km/saat hıza ulaşan güçlü bir motora sahip olan  Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski, olağanüstü bir performansa ve farklı sürüş stillerine sahiptir. Bunun için 10 vites ile düzenlendiği belirtiliyor.

Su sporlarını yeni bir seviyeye taşıyacak olan Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski,  sualtında güvenli bir dalış imkanı sağlar. Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski’yle bir yunus gibi hem su üstünde hem de derinlerde hareket etmek mümkündür.

Hidrodinamik şekli bu aracı suda oldukça çevik kılmaktadır. Kendi vücut ağırlığınızı kullanarak açısını yönlendirerek dalış yapmanız mümkündür.

Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski’de dahili bir bilgisayar ekranı vardır. Bu ekranda güç kullanımı, su sıcaklığı, hız ve derinlik hakkında bilgiler yer alır.

Sürüşü oldukça kolay olan Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski, 3HP ve 7HP arasındaki motor gücüne sahiptir. Bu araçta hızınızı ayarlamak için kumanda çubukları kullanılmaktadır.

Adeta bir çocuk oyuncağı gibi kullanımı basit olan Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski’nin her ne kadar çocuklar ve gençler için olduğu düşünülse de, aslında yetişkinler bu su oyuncağının tadını çocuklar kadar çıkarabilmektedir.

Almanya’da üretilen Seabob Cayago F7 Sualtı Jet Ski, suda birçok eylemde etkindir ve sınırsız heyecan duygusunu size yaşatmanın garantisini verir.

Seabob’la su altında dalış mesafesi 2,5 metreye kadar ayarlanmıştır. Ancak profesyonel dalgıçlar için, dalış derinliğini maksimum 40 metreye ayarlamak için uçak elektronikleri  kullanabilmektedir.

Tags
Show More

Related Articles