Crowns ChoiceMarka

Seksi ve Rahat Bir Tarz: Stella McCartney 2018

Ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney’in 2018 yılı ilkbahar yaz kreasyonu rahat ve seksi tarzıyla dikkat çekiyor. Hacimli, bol giysiler, tulumlar ve geniş parçalı kıyafetlerin yer aldığı bu kreasyonla 2018 yılında sokaklarda cool kadınlar göreceğinizden emin olun.

McCartney, ilkbahar ve yaz için tasarladığı yeni koleksiyonuyla oldukça rahat bir şekilde giyinerek de seksi görünülebileceğinin garantisini veriyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında havalı tek kollu bluzlar, makrome pamuktan elbiselerle, seksi erkeksi t-shirtler ve davetkar mini elbiseler yer alıyor.

Bu parçalarla birlikte Stella McCartney’nin alışık olduğumuz tarzında işçi tulumları da rahatlık ve seksilik kriterlerini tamamlar özelikte 2018 ilkbahar – yaz kreasyonunda yer buluyor. McCartney, şıklık çabası gerektirmeyen bu tulumlar için ‘gardropta onlardan bir kaç tane bulundurmak çok rahatlatıcı’ diye bahsediyor.

McCartney’in son koleksiyonunda öne çıkan unsurlardan biri de büyük baskılar. Balmumu baskılar büyük elbiseler için mükemmel bir tercih. Dişli tunik elbiselere eşlik eden örgü tarzıysa oldukça ilgi çekici olarak kabul ediliyor.

Tasarımcı Stella McCartney, “Bence Stella kadının içindeki adamı her zaman araştırdık. Parlak bir efekt ile güzel bir pamuk tabanı ve çok cesur, çok parlak, biraz mizah, biraz kültürel referans kullanılarak yapılan kıyafetleri yaz aylarında giymenin her zaman güzel bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu sezon çok renk kattık. Yani hep pop renklerimiz var. Ancak bu sezon biraz daha ağırdı ve renk çok önemli.” dedi.

Defileyi izleyenler arasında yer alan pop yıldızı Kylie da Minogue defilede çok seksi bir rahatlık gördüğünü ve bir kadın olarak bundan keyif aldığını ifade etti.

Similar Articles
Louis Vuitton’dan Akıllı Valiz AtılımıGizemli Romantiklerin Rüzgarı: Valantino 2018Tom Ford Yeni Koleksiyonunu New York Fashion Week'te TanıtacakDior'un Yeni Yüzü Sasha Pivovarova OlduBulutların Üzerinde Bir Dünya: Armani PrivéDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles