GuideHotel

İrlanda’nın En İyi Otelleri

Eğer ki sevgilinizle bu yıl Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri olan İrlanda’ya gitmek isterseniz otellerin Sevgililer Günü Özel kampanyalarına bir göz atın deriz.

Barbican Gate Lodge, CO Antrim: Eğer tarihi yapılara meraklı bir çiftseniz burası tam size göre. Bir taş köprü üzerine kurulmuş muhteşem bir minyatür kalede geçireceğiniz bu sevgililer gününü asla unutamayacaksınız. Otelin iki gecelik fiyatı 297 euro.

The Conrad Dublin: 10.000 euroya sevgilinize Conrad Dublin Otel’de muhteşem bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Kişi başı 5.000 euro olan Başkanlık Paketi size kişisel konsiyerj, bir şişe Dom Pérignon’u Waterford şampanyası ve Dublin manzaralı bir helikopter turu hizmeti sağlıyor. Şehrin en iyi otellerinden biri olan Conrad Dublin Otel’de yer alan Coburg restoranıysa alanında bir numara. Otelin bütçesi daha kısıtlı olanlara yönelik bir paketi daha var. Romance Paketi’nde kahvaltı ve Sevgililer Günü yemeği dahil çift kişilik konaklama fiyatı 380 eurodan başlıyor.

Co Cork Ballyvolane Evi: Burada akşam yemekleri genellikle ortak bir masanın etrafında düzenleniyor. Eğer siz de kalabalık gruplarla vakit geçirmeyi ve yeni insanları tanımayı seven bir çiftseniz bu otel tam size göre. Otelin sevgililer günü paketi 370 euro. Paketin içinde oda, kahvaltı, akşam yemeği ve yarım şişe şampanya bulunuyor.

Fitzwilliam Hotel, Dublin: Beş yıldızlı bu otel Beyonce ve Jay Z’nin Dublin’deki konaklama durakları. Şimdi Glovers Alley’de Michelin yıldızlı şef Andy McFadden’ın başıdna bulunduğu yeni bir restoranı bulunan bu otelde bir gecelik Sevgililer Günü konaklaması için 399 euro vermeniz gerekiyor. Bu ücretin içinde Glovers Alley’deki restoranda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil ediliyor.

The Gibson Hotel, Dublin: Eğer sevdiğiniz kişiye ilk kez bir buluşma teklif edecekseniz bu otel tam sizin için. Çünkü ilk buluşmalara özel bir sevgililer günü paketi bulunuyor. Paket kapsamında bir akşam yemeği, özel kokteyller ve kahvaltı hizmeti bulunuyor. Paketin fiyatıysa 236 euro.

Similar Articles
Sevgililer Günü'ne Özel Paket Hazırlayan Baltimore Otelleriİngiltere'nin En Romantik 5 OteliDünyanın En Romantik Üç OteliYaşayan Bir Resim: Jinli SokağıTaining Jeoloji Parkı  Mançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles