GuideHotel

Dünyanın En Romantik Üç Oteli

Bu yıl sevgilinizle Sevgililer Günü’nde baş başa muhteşem bir tatil yapmaya ne dersiniz? Herkesten uzak, harika manzaraları olan ve sevgilinizle geçireceğiniz bu özel gün için her türlü konforun düşünüldüğü üç oteli sizler için sıraladık.

Jade Mountain: Karayip Adaları’nın Santa Lucia bölgesinde yer alan bu otel için ‘dünya üzerindeki en romantik otel’ tanımlaması yaparsak hiç de yanlış olmayacaktır. Bir dağın tepesine konumlandırılan otelin görünüşüyle büyülenecek ve otelin nasıl yapılmış olduğunu bir türlü anlayamayacaksınız. Çarpıcı odalara sahip olan bu otelde, büyük süitler, çok katlı açık teraslar ve sonsuzluk havuzuyla romantik tatilinizi unutulmaz kılacağınızdan emin olabilirsiniz. Odalarda 3 duvar bulunur. Dördüncü duvarsa kendinizi harikalar diyarında gibi hissedeceğiniz Piton dağı ve sonsuz deniz manzarasıdır. Otelde sevgiliniz ve size özel hizmet eden uşak hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca tek bir düğmeyle, size cep telefonunuz da dahil olmak üzere her şeyi yönetebilme imkanı tanınmaktadır. Ayrıca bu lüks otelde 5 yıldızlı bir dalış merkezi, bir kaç lüks restoran, özel plaj ve Karayipler’in en büyük özel yürüyüş ve bisiklet alanı bulunmaktadır.

Four Seasons George V Paris: Sevgililer Günü’nde aşk şehri Paris’te romantik ve muhteşem konumu olan bir başka otel daha bulmanız pek mümkün gibi görünmüyor. 3 Michelin yıldızlı restoranı ve tam zamanlı bir çiçekçisi bulunan bu romantik otelde yaşayacağınız Sevgililer Günü deneyimini asla hafızalarınızdan çıkartamayacaksınız.

Aralarında efsane grup Beatles’ın da bulunduğu pek çok dünyaca ünlü isimin Paris’e geldiklerinde konakladıkları tek nokta bu oteldir de denilebilir. A listesindeki ünlüler, milyarderler ve kraliyet aileleriyle birlikte bir Sevgililer Günü geçirmek için şimdiden hazırlık yapmaya başlayın.

Twin Farms, Pomfret, VT: Sevgililer Günü’nü muhteşem bir çiftlikte geçirmeye ne dersiniz? Amerika’nın en iyisi olan Twin Farms’da klasik otel anlayışından ziyade kişiye özel bir hizmet sunulmaktadır.

Nobel ödüllü roman yazarı Sinclair Lewis’in 300 dönümlük arazisinin üzerine kurulan Twin Farms’da, hava alanlarından ücretsiz özel şoförlü transfer hizmeti, özel turlarda yokuş aşağı kayak, kros kayağı ve özel parkurlarda snowshoeing imkanları ile dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin sunulduğu bir tatil sizi bekliyor.

 

Similar Articles
Yaşayan Bir Resim: Jinli SokağıTaining Jeoloji Parkı  Pekin'in Buzdan FenerleriFenerlerin Memleketi: GaochengEski Lijiang Kenti  Mançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles