GuideHotel

İngiltere’nin En Romantik 5 Oteli

Yılın en romantik günü hızla yaklaşıyor. Belki 14 Şubat günü olmaz, ama o hafta sonu sevgilinizle İngiltere’de muhteşem bir tatil yapmak için 5 romantik konaklama seçeneğiniz var.

1- Seaham Hall, County Durham: Lord Byron ve Lady Annabella Milbanke’ın 1815’te evlendiği bu bina artık beş yıldızlı lüks bir otel olarak hizmet veriyor. Otelde cesur ve çekici tarzda tasarlanmış odalar, şık ve görkemli bir restoran ve spa bulunuyor. Otelin her ey dahil gecelik fiyatı iki kişilik 555 pound.

2-The Old Ship, Brighton: 1559 yılından kalan bu yapıda muhteşem bir Sevgililer Günü geçirmeye hazır olun. Deniz kenarında yer alan bu otelde Lovers Break’de bir akşam yemeği, bir 5 çayı ve bir şişe prosecconun dahil olan gecelik oda fiyatı 1-28 Şubat arasında 229 pound.

3-Fforest Farm, Wales: Yemyeşil bir orman içinde taştan duvarları olan bir çiftlik tatili kulağınıza nasıl geliyor? Teifı nehri yakınındaki Fforest Farm’da Şubat ayına özel Crog’daki çatı katı, Manorafon’daki kabinler veya Cardigan’daki nehir kıyısındaki çatı katında gecelik konaklama fiyatı 150 pound.

4-Crab & Boar, Berkshire: North Wessex Downs’ta sevgilinizle yapacağınız uzun orman yürüyüşünün ardından gelip dört direkli ahşap yatağınıza uzanacak ve tüylü battaniyenize sarılıp yorgunluğunuzu atacaksınız. 14 odası bulunan bu otelde 4 odada hidromasajlı küvetler bulunmaktadır. Kendinizi bir hidromasajla ödüllendirecek, ardından da otelin 2 AA rozeti sahibi restoranına geçip muhteşem yengecin ve yerel lezzetlerin tadına varacaksınız. Otelde kahvaltı ve yarım şişe şampanya dahil gece başına konaklama ücreti 120-129 pound, kahvaltı ve sıcak küveti bulunan odalarda konaklama ücreti ise gecelik 300 pound’dır.

5- Kinloch Lodge, Isle of Skye: Loch na Dal kıyılarında gözlerden uzak bir Sevgililer Günü yaşamak için en doğru adres Kinloch Lodge olacaktır. Defalarca İskoçya’nın en romantik oteli olarak gösterilen bu otelde geçen yıl 15 evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirildi. Otelin kişi başı gecelik konaklama ücretiyse 50 pound.

Similar Articles
Dünyanın En Romantik Üç OteliYaşayan Bir Resim: Jinli SokağıTaining Jeoloji Parkı  Pekin'in Buzdan FenerleriFenerlerin Memleketi: GaochengMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles