GuideHotel

Sevgililer Günü’ne Özel Paket Hazırlayan Baltimore Otelleri

Sevgililer Günü yaklaşırken Baltimore otellerinde de hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyor. Lüks oteller sevgililere romantik bir gün yaşatmak için özel paket programlar hazırlıyor.

Four Seasons Otel Baltimore, Romance Paketi ile çiftlere, erken check-in, otele şampanya ikramı, planlara yardımcı olması için bir konsiyerj ve geç check out hizmeti sunuyor.

Paketteki odaların fiyatı doluluk durumuna ve kalış süresine bağlı olarak 490 – 2.550 dolar arasında değişiyor. İsteyenler için otelde, sabah 9: 30’dan itibaren özel bir spa servisi başlıyor. Bunun içinde özel çay ritüeli, monogramlı bornozlar, 80 dakikalık iki masaj, mum ve güllerle süslenmiş özel bir banyo konsepti de buluyor. Ayrıca bu paketten faydalanan konuklar açık büfeden de yararlanabiliyor. Bu paketin fiyatı ise 1800 dolar +%10 rezervasyon ücreti olarak müşteriye yansıtılıyor.

Lord Baltimore Otel’de, gecelik konaklama, iki şişe şampanya, ücretsiz vale park hizmeti ve otelin restoranlarında veya barlarında kullanılacak 50 dolarlık bir restoran kredisi ile kendi romantizm paketini gecelik 179 dolara müşterilere sunuyor.

Hilton Baltimore’da ise Sevgililer Günü için çiftlere iki ayrı paket sunuluyor. Kutlama Paketi’nde, bir şişe şarap, iki kişilik kahvaltı ve geç check-out yapma imkanı olan kral boy yataklı konaklama hizmeti sunuluyor. Bu hizmetin ücreti 184-200 dolar arasında değişiyor.

Hem bu hizmetlerden yararlanıp hem de Ulusal Akvaryum’u gezmek isteyenler içinse ayrıca Akvaryum Paleti sunuluyor. Bu paketin ücreti de 209-229 dolar.

Royal Sonesta Harbor Court Baltimore Otel’in Sevgililer Günü paketinde de, şampanya veya köpüklü elma şarabı, çikolata kaplı çilek ve iki kişilik kahvaltı bulunuyor. Fiyatlar da 189 dolardan başlıyor.

Loews Annapolis Hotel’deki “Love is in the air” paketinde kaliteli bir şarap ve peynir, iki hediyelik bardak, ücretsiz otopark ve geç check out imkanı sunuluyor. Bunun için 200 dolar harcamanız gerekiyor. Ayrıca bu paketi satın almanız durumunda 31 Aralık 2018 tarihine kadar kullanabileceğiniz bir hakkınız bulunuyor.

Similar Articles
İngiltere'nin En Romantik 5 OteliDünyanın En Romantik Üç OteliYaşayan Bir Resim: Jinli SokağıTaining Jeoloji Parkı  Pekin'in Buzdan FenerleriMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles