GuideHotel

Sevgilinizi Bir Film Yıldızı Gibi Hissettireceğiniz 5 Otel

Sevgilinizle Sevgililer Günü tatilinizde bir filmin içindeymiş gibi hissetmek istiyorsanız size 5 farklı önerimiz var.

1-Aquapetra Resort & Spa: Napoli’ye bir saatlik mesafade olan Aquapetra Resort & Spa otel, 19’uncu yüzyıldan kalma görünüşüyle sizleri büyüleyecek ve kendinizi tarihi bir filmin içindeymişsiniz gibi hissettirecek. Campania’da tenha bir vadi üzerine kurulu olan bu otelin çevresindeki üzüm bağları ve zeytin koruları sanki sizi günlük hayatın akışından izole etmekle görevlendirilmiş gibi. Ayrıca spası, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar odası da bulun otelde lezzetli bir yemek içinse Michelin yıldızlı restoran hizmetinizde olacak.

2-The Macdonald Randolph: Sevgililer Günü romantizmi için ne kadar doğru olur bilinmez ama The Macdonald Randolph’un Viktorya dönemine ait yapısı ve neogotik tarzdaki dizaynıyla kendinizi bir entrika ve macera filminin ortasında gibi hissedebilirsiniz. Oxford’da bulunan bu 5 yıldızlı otelde, geçireceğiniz tatiliniz de unutulmaz anılarınız arasında yerini alacak.

3-De Vere Horsley Estate:  The Crown dizisinin ikinci bölümünde, Horsley Towers bir Alman kalesi olarak gösterildi. Böylece otelin ününe ün katılmış oldu. Sevgililer Günü tatilinizi geçirmek için geleceğiniz bu kale görünümlü otelde bir restoran, bar, kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve muhteşem bir atmosfer bulunuyor.

4-Finglen House: Finglen House, Campsi Glen’de yer alıyor. Glasgow’dan yarım saat uzaklıkta olan Campsie Glen, Netflix’in hit komedisi Lovesick’in üçüncü sezonuna ev sahipliği yapmış bir bölge. Dizinin yıldızlarından Daniel Ings, romantik bir tatil için Finglen House’u öneriyor.

5-Gwel an Mor: 2015 yılında başlayan The Poldark dizisinin oyuncuları Aidan Turner ve Eleanor Tomlinson dizinin ikinci sezonu çekilirken bu otelde konakladılar. Cornwall’ın kuzey kıyısında bulunan Portreath’de yer alan otelde, spa, spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortları gibi aktivite olanakları da bulunuyor.

Similar Articles
İrlanda'nın En İyi OtelleriSevgililer Günü'ne Özel Paket Hazırlayan Baltimore Otelleriİngiltere'nin En Romantik 5 OteliDünyanın En Romantik Üç OteliYaşayan Bir Resim: Jinli SokağıMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles