Gayrimenkul

Singapur’daki En Pahalı Ev

Kalitenin zirvesinde bir yaşam düşleyenlere, botanik bahçelerinin ortasında bembeyaz bir ev… Hem de Singapur’da! Singapur Jones Lang LaSalle’ten yatırımcı Karamjit Singh’e göre, 10 hatta 20 yıldır piyasada böyle bir mülk olmadı.

Burda, size özel tenis kortunda maç yapabilir ya da yüzme havuzunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. 85 bin metrekarelik bir alanın ferahlığında yaşarken ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüm birimler de çok yakınınızda. 33 Nassim Yolu’ndaki malikane, alışveriş merkezlerinin olduğu Orchard Yolu’nun yan sokağında.
Rus ve Japon Elçilikleri’nin karşısında, İngiltere Yüksek Komisyonu’nun da sadece  bir kaç sokak uzaklığında olmasıyla oldukça avantajlı.

Wing Tai Holdings Ltd.’den Cheng Wai Keung, Singapur’un en pahalı gayrimenkulünün yeni sahiplerini arıyor. Malikane, geçtiğimiz ay satışa çıkarıldı. Lüks evin değeri ise 242 milyon dolar.

 

Similar Articles
Amerika'daki En Pahalı Satılık EvDünyanın En Pahalı EviTexas'ta Lüks Evler: Villa AscosaAvusturalya'daki Lüks Evler Araplar'ı BekliyorSkorpios Adası Yeni Sahibini BulduFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaEn Sevilen Yıldız Çiftlerin Göz Kamaştıran Evleri ve DekorasyonlarıMeghan Markle ve Prens Harry'nin Yeni Evi Hakkında BilinmeyenlerBruce Willis New York'taki Evi İçin 18 Milyon Dolar İstiyorMichelangelo'nun Villası Yeniden Satışta
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın