BrandnewsYol

Siyah Serinin Yeşil Atlısı: Porsche 911 GT3 RS  

Porsche 911 GT3 RS, yeşil renk tasarımıyla nerede olursa olsun en dikkat çekici Porche otomobil modelleri arasındadır. Coupe tipi olan bu modelin iç tasarım rengi siyahtır. Bu model çılgın ve duygusal sürüş tecrübesine bağlı, sınırlı sayıda üretilmiş bir spor otomobilidir. Yüksek performansa dayalı bir çalışma istiyorsanız bu otomobil modeli tam da size göre.

Porsche 911 GT3 RS piyasadaki elektrik, hibrit ve turbos ile çalışan otomobil modelleriyle karşılaştırıldığında analog bir özelliğe sahip olabilir, ancak bazıları için yeterince analog olmayacaktır. Manüel şanzıman seçeneği olmayan bu otomobil modelinin gücü 7 vitesli, çift debriyajlıdır. Görüntüsüyle hafif ancak sürüşüyle oldukça etkili bir model olan Porsche 911 GT3 RS, sizi bulunduğunuz yerden çok ileri, geleceğe götürecek. Bu modelin aerodinamik sistem özelliği de sizi etkileyecek olan bir diğer şeydir.

Bu model sürüşlerde daha çevik tepkiler verdiği için yeniden ayarlanmış bir sistemle, ana dizaynına odaklanan devreli süspansiyonuyla çok iyi bir performans sergiliyor. Üretiminde hem teknik hem de göze hitap etmesi bakımından tasarımına çok önem verilen bu otomobil modeliyle spor sürüşünüzü gerçekleştirebilir ve dikkatinizi tamamen kendinde toplayabilir.

Kermit yeşili Porsche 911 GT3 RS, tüm 911’lerin en safı; orantılı bir güzelliği var ve canavar sürüş sistemiyle de orantılı bir dinamiği var. Klasik grafikler, olağanüstü sabit arka kanat, siyah ızgaralar ve birbirini destekleyen sürüş sistemleri bu otomobil modelini vazgeçilmez kılmak için yeterli. Yaklaşık 315,000 dolar olan bu otomobil modeli eğer spor ve sürüşü sağlam bir otomobil modeli arıyorsanız tam da size uygun bir model olacaktır.

 

 

Similar Articles
Lamborghini Huracan LP610-4Sarının Şık Tonu: Lamborghini LP720-4 50Lamborghini Huracan LP580-2 Hakkında Bilinmesi GerekenlerAltın Kaplama Lamborghini Countach  Sokakların Rengine Bürünen Otomobil: Aston Martin V12 Vantage SDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles